Iseteenindus

Madalpingerikete likvideerimine jätkub

19.01.2005

Rikete parandamisega tegeleb täna 115 brigaadi, kõige suuremad jõud on endiselt Pärnu- ja Viljandimaal. Kuna paljud rikkekohad on pehme ilmastiku ja liigvee tõttu raskesti ligipääsetavad, jääb Valgamaal 1, Pärnumaal 2 ja Hiiumaal 1 alajaam ootama ilma külmenemist, et masinatega oleks võimalik liini alla ja alajaama juurde minna. Valgamaal senini ilma elektrita olnud Koobassaare ja Turba alajaama 20 klienti saavad täna hilisõhtuks hoolimata parandamiseks väga rasketest tingimustest elektri tagasi.

Lähipäevadeks jäänud tööd on just looduslikult kõige raskemini ligipääsetavates kohtades. Neis paigus, kus alajaamade juurde ei pääse, on kliente teavitatud olukorra keerukusest ja katkestuse jätkumisest.

Eesti Energia rikketelefon 1343, e-posti aadress [email protected] ja internetiaadressil www.energia.ee asuv rikketeadete edastamise aken töötlevad ja suunavad Eesti Energia klientide katkestuste teateid avariibrigaadidele.

Juhised mahakukkunud elektriliini märgates tegutsemiseks ja kõikvõimalik lisainformatsioon tormi tagajärgede kõrvaldamisest on kättesaadav Eesti Energia koduleheküljel aadressil www.energia.ee. Seal saab ka detailsemat infot piirkondlike katkestuste kohta.


Kaie Saar
Jaotusvõrgu kommunikatsioonijuht
Tel: 71 54 340
GSM: 51 77 185
e-post: [email protected]

Helen Sabrak
Eesti Energia pressiesindaja
Tel: 71 52 255
GSM: 56 625 888
e-post: [email protected]