Iseteenindus

Jaotusvõrk hoiatab tormiga kaasnevate elektrikatkestuste eest

08.01.2005

Jaotusvõrk soovitab inimestel, kelle maja veevarustus sõltub elektrist, varuda joogivett. Samuti peaks valmis panema alternatiivsed valgusallikad – taskulambid ja küünlad.

Inimestel, kes peavad väljas liikuma, palume olla väga tähelepanelikud, sest liinidele langenud puude tõttu võib olla maha langenud juhtmeid. Purunenud elektriliinidele läheneda ei tohi, see võib olla eluohtlik. Purunenud liinidest ja elektrikatkestustest palume teatada telefonile 1343.

Hoolimata valmisolekust võimalike raskete liinivigastuste suhtes võib elektrikatkestuse likvideerimine võtta aega, kuna liinide parandamine sõltub ligipääsuvõimalustest ja teedele langenud puude eemaldamisest. Seepärast palume katkestuste puhul mõistvat suhtumist ja kannatlikkust.

Jaotusvõrk on Eesti Energia kontserni ettevõte, mille põhitegevusalaks on elektrivõrgu teenuse toomine klientideni. Jaotusvõrk varustab elektriga ligi 23 000 äri- ja rohkem kui476 000 koduklienti. Ettevõtte hallatav kesk- ja madalpinge elektrivõrk koosneb ligi 18 000 alajaamast ning ligi 65 000 kilomeetrist elektriliinidest.


Kaie Saar
Kommunikatsioonijuht
Jaotusvõrk
Eesti Energia
7154340, 51 77 185
[email protected]