Iseteenindus

Tugeva tuule ja tuisu tõttu katkestused üle Eesti

23.12.2004

Harjumaal oli ilma vooluta 113 alajaama, enam rikkeid oli Vasalemmas, Saku vallas ja Kolga kandis. Pärnumaal oli vooluta 108 alajaama, enam rikkeid Audrus, Tõstamaal ja Halinga vallas. Raplamaal oli vooluta 140 alajaama, rohkem rikkeid Lelle, Käru ja Kullamaa kandis.

Saaremaal oli lõuna paiku ilma vooluta veel 43 aljaama tarbijad. Rikkeid oli üle saare, välja arvatud Sõrve poolsaarel. Hiiumaal oli ilma vooluta 53 alajaama tarbijad, rikkeid samuti üle terve saare.

Lääne-Virumaal oli ilma vooluta 30 alajaama tarbijad, enam Kadrina vallas, Kundas ja Laekveres. Viljandimaal oli vooluta 50 alajaama, kõik Võhma ümbruses. Järvamaal oli Türi kandis ilma elektrita 12 alajaama tarbijad.

Valgamaal oli Palupere piirkonnas vooluta 10 alajaama tarbijad, Jõgevamaal 6 alajaama tarbijad ja Põlvamaal 9 alajaama tarbijad (Kanepi piirkond).

Enamus praegu elektrita kliente saab voolu tänase päeva jooksul tagasi, kuid rikete parandamine jätkubkindlasti ka lähipäevil.

Jaotusvõrk vabandab elektrikatkestusest tingitud ebamugavuste pärast. Palume klientidelt kannatust ja loodame elektrivarustuse taastada esimesel võimalusel.

Järgmine infokatkestuste kohta kell 16.30.


Kaie Saar
Jaotusvõrgu kommunikatsioonijuht
7154340, 51 77 185
kaie.saar@energia.ee