Eesti Energia ja Kohtla-Järve Soojus ühildavad klienditeeninduste töö

29.08.2003

Alates 1. detsembrist 2002 on Eesti Energia ja Kohtla-Järve Soojuse ühine klienditeenindus tegutsenud Jõhvi kaubanduskeskuses Tsentraal ja üks Eesti Energia klienditeenindaja samaaegselt töötanud Kohtla-Järve Soojuse klienditeeninduses Iidla linnaosas Maleva 25 A.

Eesti Energia Teeninduse Virumaa piirkonna juhi Kristel Aasa sõnul võimaldab kontsernisisene koostöö mõlema ettevõtte klientidel ühes kohas lahendada nii elektri kui ka soojuse valdkonnaga seotud küsimused. “Eesti Energiale ja Kohtla-Järve Soojusele on alustatud koostöö peamiseks eesmärgiks klientide parem ja efektiivsem teenindamine,” ütles Kristel Aas.

Uues klienditeeninduses saab sõlmida ja muuta elektrienergia ostu-müügilepingut, makseteatise- ja otsekorralduslepingut, teatada elektriarvesti näitu, esitada liitumistaotlust, osta Rohelise Energia sertifikaate, küsida infot, saada konsultatsioone jne.

„Elektri- ja soojusalaste klienditeeninduste ühendamine muudab meie linnade elanike suhtlemist energiaettevõtetega lihtsamaks, samas võimaldades ka ettevõtetel kulusid klienditeenindusele ratsionaalsemalt kasutada,“ ütles AS Kohtla-Järve Soojuse turundus- ja müügiosakonna juhataja Lilian Niitsoo. „Kõik 3 ühist klienditeeninduspunkti on klientidele kergesti kättesaadavates kohtades,“ lisas Niitsoo.

Kohtla-Järve Soojuse klienditeenindajad võtavad vastu klientide soojusmakseid ja sooja vee tarbimise andmeid korteriühistute esindajatelt, sõlmivad soojusenergia ostu-müügilepinguid ja soojusarvete otsekorralduslepinguid, vormistavad maksegraafikuid võlgnevuste likvideerimiseks ning jagavad nõuandeid soojuse küsimustes.

Klienditeenindused on septembri lõpuni avatud esmaspäevast reedeni.
Kohtla-Järve uus klienditeenindus on avatud kell 8.00-17.00.
Jõhvis (Kaubanduskeskuses Tsentraal) ja Iidlas(Maleva 25 A) on klienditeenindused avatud kell 9.00-18.00.

Oktoobrist alates teenindatakse kliente Jõhvis ja Iidlas ka laupäeviti, sest mõlemad klienditeenindused asuvad kaubandus- ja teeninduskeskustes, kus inimesed meelsasti ka laupäeviti käivad.


Lisainformatsioon:

Kristel Aas, AS Eesti Energia Teeninduse Virumaa piirkonnajuht
Tel: 071 50 895, GSM 050 25 841, e-post: kristel.aas@energia.ee

Lilian Niitsoo, AS Kohtla-Järve Soojuse turundus- ja müügiosakonna juhataja
Tel: 071 56 508; GSM: 051 85 566; e-post: lilian.niitsoo@energia.ee

Riina Vändre, AS Eesti Energia pressiesindaja
Tel 071 52 255, GSM 052 92 992, e-post: riina.vandre@energia.ee