Iseteenindus

Eesti Energia kommunikatsioonijuht Erki Peegel lahkub Corporesse

28.07.2003

Eesti Energia reorganiseerib peale Peegli lahkumist kommunikatsiooniosakonna ja mitmed osakonna senised funktsioonid jaotatakse ettevõtte erinevate teenistuste vahel.

"Tavamõistes järglast Erkile ei tule, osad funktsioonid jaotatakse maja sees ümber, kindlasti säilib kontakt Erkiga, kelle nõu on Eesti Energiale ka edaspidi tarvis. Samuti ei ole Eesti Energia kommunikatsioonipoliitikas suuri muudatusi plaanis. Tahame olla jätkuvalt avatud ja läbipaistev suurfirma, kandes selgelt vastutust oma klientide, partnerite ja riigi ees", sõnas ettevõtte juhatuse esimees Gunnar Okk.

Erki Peegli sõnul on tegemist pikalt kaalutud otsusega. "Kui ajale tagasi vaadata, siis Eesti Energia viimased neli aastat on andnud teadmisi, millele on raske midagi kõrvale asetada. Mul on olnud võimalus töötada riigi ühe tugevama juhtkonnaga ettevõttes, olla lähedal ja mõjutada strateegilisi otsuseid, mis on andnud olulise kogemustepagasi", rääkis Peegel.

Peegel lisas, et liitub Eesti ühe kiiremini areneva kommunikatsioonistruktuuriga, mille teenused ja eesmärgid vastavad tema arusaamisele professionaalsest konsultatsioonist.

Erki Peegel on varem töötanud Eesti investeeringute ja kaubanduse arendamise sihtasutuse avalike suhete juhina ja Hoiupanga avalike suhete osakonnas erinevatel ametikohtadel.


Lisainformatsioon:
Riina Vändre
Eesti Energia pressiesindaja
Mob: 052 92 992

Meelis Kubits
AS Corpore strateegiline konsultant
Tel: 6 405 805