Iseteenindus

Roheline Energia Atlantises

28.11.2002

“Tahame tänada Tartumaa kliente selle teadliku sammu eest, ühtlasi on see ka võimalus klientidel omavahel koostööplaane arutada ja teemakohast infot saada.” kommenteeris kliendipäeva vajalikkust EE Teeninduse Tartu piirkonna juht Kaido-Erki Must.

Kliendipäeval tunnustakse uusi Rohelise Energia partnereid sertifikaatide kätteandmisega, antakse teavet Rohelise Energia osalussüsteemi eesmärkidest ning võimalustest kasutada Rohelise Energia kaubamärki oma äritegevuses, samuti räägitakse Eesti Energia Tartu piirkonna arengust ja tulevikust.

Eestimaa Looduse Fond tutvustab keskkonnateemasid ja Rohelise Energia toetatud projekte.

Samas toimub Rohelise Energia kaubamärki kandvate toodete presentatsioon ja degusteerimine ning Rohelise Energia laste joonistusvõistluse auhinnatööde näitus.

Alates 1.oktoobrist hakkas Tartu linn kasutama taastuvenergiat Tartu sümboli, purskkaevu "Suudlevad tudengid", valgus-ja veemängu tarbeks. Oma osalemisega Rohelise Energia osalussüsteemis soovib linnavalitsus näidata linnakodanikele eeskuju keskkonnasäästliku arengu ja mõttelaadi kujundamisel

Roheline Energia on 2001. aasta kevadel Eestimaa Looduse Fondi ja Eesti Energia koostöös käivitatud osalussüsteem taastuvenergia toetuseks ning propageerimiseks. Tänaseks on 450 klienti ostnud endale vee- ja tuuleenergia tarbimist tõendava Rohelise Energia sertifikaadi. Tartumaal asuvad ka suurimad taastuvenergia kasutajad, 1. järgu sertifikaadi omanikud AS Tarkon ja Saint-Gobain´i kontserni ettevõtted: Saint-Gobain Sekurit Eesti AS, Saint-Gobain Isover Eesti AS , AS Baltiklaas ja Autover-Autoklaas AS. Valides poelettidelt Ösel Foods´i, Põltsamaa Felix´i, Pere Leiva, Tartu Veski, E-Piima, Peipsi Grupp´i ja Plaines´i Rohelise Energia Kaubamärgiga tooteid , on ka igaühel võimalus toetada Rohelise Energia osalussüsteemi.

Rohelise Energia osalussüsteemi eesmärk on pakkuda soovijatele võimalust hoolida puhta keskkonna säilimisest, toetada loodusharidusprojektide läbiviimist koolides ja lasteaedades ning annab lisavõimalusi äritegevuses.

Vaata ka lisainformatsiooni interneti aadressil www.roheline.energia.ee


Lisainformatsioon:

Kaido-Erki Must
EE Teeninduse Tartu piirkonna juht
Tel. 071 68 203
Mob. 050 60 069

Peeter Hüsson
EE Teeninduse Tartu piirkonna müügikonsultant
Tel. 071 68 408
Mob. 051 14 567