Iseteenindus

Turvafirma hakkab elektrinäite korjama

22.10.2002

Pilootprojekt hõlmab Tallinnas, Harku asulas, Aegviidu ja Anija vallas kokku 3125 elektritarbijat, kelle seas on nii juriidilisi kui eraisikuid. Töö peab Falck Eesti teostama 40 päeva jooksul.

Eesti Energia Jaotusvõrgu Tallinn–Harju piirkonna juhi Jaanus Tiisvendi sõnul on kontrollnäitude kogumise eesmärgiks saada informatsiooni elektrienergia tarbijate elektritarbimise kohta, samuti kommertsmõõtesüsteemide toimimise kohta ning korrastada andmebaase. Kõik see võimaldab tõsta klienditeeninduse kvaliteeti.

"Turvafirma Falck kasuks räägib asjaolu, et tegemist on tuntud ettevõttega, millel on koolitatud personal ja head kogemused teenuse kvaliteetseks osutamiseks. Projekti edukuse põhjal saame järeldada, kas edaspidine võimalik kööstöö on otstarbekas ja sobiv nii klientidele, Eesti Energiale, kui Falckile," ütles Tiisvend.

Korraldatud vähempakkumise konkursil konkureeris 4 firmat. Falck Eesti poolt esitatudpakkumine oli hinnalt soodsaim ning nende poolt välja pakutud lahendused olid sobivaimad efektiivseks näitude kogumise korraldamiseks.

Falck Eesti avalike suhete direktor Indrek Lindsalu rõhutas, et kontrollnäitude lugemine kuulub Group 4 Falcki kontserni põhitegevusalade hulka ja eriti suures mahus tegeldakse sellega Suurbritannias. "Seal loeb meie ettevõte nii elektri kui gaasi kontrollnäite," ütles Lindsalu. "Töö on samuti rajatud puhtalt inimtööjõule, s.t Group 4 töötajad käivad majast majja ja fikseerivad näite."

Eesti Energia loodab oma klientide mõistvale ja heatahtlikule suhtumisele, kui harjumuspäraselt nähtud elektrikute asemel kohatakse Falcki töötajaid näitusid kogumas. Seda eriti kohtades, kus näidikud paiknevad eluruumides.


Lisainformatsioon:

Riina Vändre
EE pressiesindaja
Tel: 071 52 255
Mob: 052 92 992

Indrek Lindsalu
Falck Eesti
Avalike suhete direktor
Tel: 6511820
Mob: 051 14 109