Iseteenindus

Eesti Energia kutsub oma ridadesse pealehakkajaid praktikante

01.02.2023

Eesti Energia ootab kevad- ja suveperioodiks ettevõttega liituma ambitsioonikaid ja õpihimulisi praktikante, keda kõnetab võimalus teha mõjuga tööd Eesti atraktiivseima tööandja juures.

Eesti Energia pakub sel kevadel ja suvel üle 100 praktikandile üle Eesti võimalusi eneseteostuseks, erialaseks arenguks ja kontaktide loomiseks. Praktikakohtade hulgast leiab mitmeid insenerialaseid väljakutseid nii energeetika, projekteerimise, automaatika, elektri, keemia kui ka mäenduse erialade tundjatele.

Samuti ootame oma 300-liikmelise IT-meeskonnaga koos kasvama ja leiutama probleemikütte, kes saavad koos abivalmis meeskonnaga lahti harutada keerukaid IT-sasipuntraid. Lisaks on meil erinevaid võimalusi õppuritele, kes omandavad teadmisi müügi või toetavate rollidega seotud erialadel, näiteks ootame liituma kliendi- ja energiateenuste ning büroospetsialisti praktikante.

Eesti Energias saavad praktikandid teha tähendusega tööd. Usaldame praktikantidele kliendile kasu toovaid päristööülesanded ja toetame noori kolleege tulemuste saavutamisel. Soovime, et praktikakogemus pakuks õppuritele võimalust end erialaselt realiseerida, õpitud teadmisi rakendada ja end praktikas proovile panna. Praktikantidel on kindel juhendaja ja eduka koostöö korral head võimalused ettevõttes oma karjääritee jätkamiseks – keskmiselt on iga 10. uus töötaja olnud varem meie praktikant. Osaluspraktika on tasustatud.

Kasvame koos! Tutvu praktikavõimalustega ja kandideeri: energia.ee/praktika