Iseteenindus

Enefit Power korraldas oma töötajate lastele ranitsapeo

08.08.2022

Enefit Poweri üks oodatumaid sündmusi on kahtlemata ranitsapidu, mis korraldatakse töötajatele ja nende lastele, kes alustavad kooliteed. Sel aastal said peokutse 70 koolijütsi.

Seekord toimus ranitsapidu meie suurepärase koostööpartneri TalTechi Virumaa kolledži seinte vahel. Kolledži direktor Mare Roosileht ei varjanud pidupäeval oma rõõmu näha kõrgkooli seinte vahel nii palju lapsi, nende vanemaid ja lähedasi. „Mul on väga hea meel, et te alustate oma elu kõige tähtsamat etappi just nimelt siin, kus ma loodan teiega taas kohtuda 12 aasta pärast, kui meie peokangelastest saavad üliõpilased,“ ütles Mare Roosileht oma tervituskõnes.


Enefit Poweri nimel tervitas pidulisi ettevõtte juhatuse liige Pavel Onutšak, kes andis igale koolijütsile üle kõige tähtsama kingituse – täis üllatusi ja kingitusi koolikoti.


Peokangelased ei varjanud oma vaimustust kingituse üle – kõik hakkasid kohe oma uut sõpra lähemalt uurima. Sõna otseses mõttes igast saali nurgast kostis laste imetlevaid ja rõõmsaid hüüatusi.


Seejärel läksid lapsed töötubadesse, mille kolledži töötajad olid neile ette valmistanud. Koolijütsid tutvusid ringmajanduse teemaga, meisterdasid käepärastest materjalidest sõpra ja nautisid magnetrallit.


Ja ootuspäraselt lõppes pidu maiustustega.


Nii peokangelased kui ka nende vanemad jäid ranitsapeoga rahule. „Kõik oli suurepärane! Minu tütrele meeldis väga koolikott. Töötuba oli väga põnev. Tütar tegi helikopterit, mida saab käivitada ja mille labad käivad ringi. Muidugi meeldisid meile väga nii magus üllatus kui ka õhupallid,“ jagas muljeid koolijütsi ema, peaspetsialist Viktoria Teterin. „Ka meie, lapsevanemad, jäime üritusega väga rahule. Suur tänu korraldajatele veel kord!“ lisas Viktoria.