Iseteenindus

Enefit Solutions-i väljastatud keevitajate sertifikaatide ehtsust saab minutiga üle kontrollida

04.12.2020

Eesti Energia kontserni kuuluva hooldus- ja tehnoloogiaettevõtte Enefit Solutions üheks tegevusvaldkonnaks on keevitajate sertifitseerimine. Kuna keevitajate teenuse kvaliteet võib olla kõikuv, siis soovitame teenuse tellijal enne lepingu sõlmimist ja tööde algust veenduda, et teenust osutab sertifitseeritud spetsialist.

„Enefit Solutions sertifitseerib keevitajaid vastavalt rahvusvahelistele standarditele juba üle 50 aasta. Selle aja jooksul oleme väljastanud üle 700 sertifikaadi. Kui keevitaja esitab meie poolt väljastatud sertifikaadi, siis on see kindel garantii, et teie ees on kvalifitseeritud spetsialist,“ sõnas Enefit Solutions-i juhatuse esimees Kaarel Variksaar. „Kuid meieni jõudis info, et on ette tulnud juhtumeid, kus tellijale esitati võltsitud sertifikaat. Sel põhjusel lõime kodulehel võimaluse, mille abil saab teenuse tellija esitatud sertifikaadi ehtsuse üle kontrollida,“ lisas Variksaar.

Selleks peab Eesti Energia kodulehe kaudu edastama Enefit Solutionsile esitatud sertifikaadi number ja nimi, kellele dokument on väljastatud. Laekunud andmed kontrollitakse üle ning tellija saab peagi teavitatud, kas keevitaja omab Enefit Solutions-i poolt väljastatud sertifikaati või mitte.

Video: kuidas saad keevitaja sertifikaadi ehtsust kontrollida?