Iseteenindus

Enefit Volt uuenenud kodulehelt leiad sobivaima nutika laadija koju

24.09.2020

Enefit Volt pakub alates tänasest terviklikku laadimisteenust koju koos nutika laadija valiku abimehe ja paigaldusega. Uued võimalused leiab kodulehelt enefitvolt.com.

Enefit Volti laadija valiku virtuaalne abimees arvestab kliendi vajaduste, auto võimekuse ja koduse elektrilahendusega, pakkudes valikus olevate laadijate seast automaatselt sobivaima. Dünaamilise koormuse juhtimise lisaseadmega jälgib nutikas laadija reaalajas maja elektrikasutust ja suunab kogu vaba kasutamata võimsuse elektriauto laadijasse. Nii saab autot laadida maksimaalselt kiiresti ja turvaliselt ilma, et peaks tegema täiendavaid kulutusi koduse elektrivõrgu tugevdamiseks või kartma nö korkide välja löömist.

Enefit Volt laadimine koju on esimene kodukliendile mõeldud elektriauto täisteenuslahendus, mis sisaldab sobivaima nutika laadija valimist, paigaldust ja ööpäevaringset kliendituge.

Valikus olevad laadijad on tulevikukindlad ja nutikad, võimaldades kliendile pakkuda uusi funktsionaalsusi ning on ühilduv peatselt tuleva mobiilirakendusega. Laadijad on saadaval kolmes erinevas võimsuses: 7,4KW, 11KW, 22KW. 

Koos uue teenusega värskenes ka enefitvolt.com koduleht, kus nüüdsest on eraldi võimalik lehitseda koju ja ärile loodud lahendusi ning avaliku laadimise võimalusi.

Igasugune tagasiside uuenenud kodulehe ja teenuste kasutamise osas on väga oodatud meie e-posti aadressile [email protected].