Iseteenindus

Muudatused nõukogu koosseisus

07.05.2020

Arvestades, et hetkel kehtivad Eesti Energia nõukogu volitused lõpevad 12. mail 2020, otsustas Eesti Energia Aktsiaseltsi täna toimunud aktsionäride koosolek teha järgmised muudatused ettevõtte nõukogus. Alates 12. maist 2020 määrata kaks uut nõukogu liiget (Meelis Einstein ja Raigo Uukkivi), mitte pikendada kahe praeguse nõukogu liikme volitusi (Danel Tuusis ja Kaie Karniol) ning uuendada viie olemasoleva nõukogu liikme volitusi. Uus nõukogu koosseis alates 12. maist 2020 on: Väino Kaldoja, Ants Pauls, Andres Liinat, Einari Kisel, Ivo Palu, Meelis Einstein ja Raigo Uukkivi. Kõigi liikmete volitused on kehtivad kuni 11. mai 2022.

Meelis Einstein on Eestis asuva tsemenditootja AS Kunda Nordic Tsement tegevdirektor ja juhatuse liige ning mittetulundusühingu Eesti Ehitusmaterjalide Tootjate Liidu juhatuse esimees.

Raigo Uukkivi on Rahandusministeeriumi halduspoliitika asekantsler ning varasem Tehnilise Järelevalve Ameti peadirektor. Raigo Uukkivi on hetkel ka AS Eesti Raudtee ja AS Tallinna Sadam nõukogu liige.

Rasmus Noormägi
Investorsuhete ja Treasury juht
Eesti Energia AS
Tel +372 465 2885
rasmus.noormagi@energia.ee