Iseteenindus

Pakkumine suurärikliendile: käiduteenus esimesed kaks kuud tasuta

10.01.2019

Iga hoone elektrisüsteem vajab pidevat hooldust ja järelevalvet, et see toimiks tõrgeteta ja oleks kasutajatele ohutu. Kui elektrisüsteem on vananenud ja juhtmestik ei suuda läbi lasta piisavalt võimsust, võivad ohud kuhjuda ja tagajärjed olla suured.

Tuletame meelde, et kui teie hoone peakaitse on suurem kui 100 amprit, nõuab seadus kirjalikku käidulepingut. Käiduteenust soovitame aga ka väiksema peakaitsmega klientidele, et olla täiesti kindel elektrisüsteemi ohutuses ja töökindluses.

Eesti Energia pakub Teile terviklahendust hoone elektrisüsteemi hooldamiseks, võttes kogu asjaajamise enda kanda. Pakume meelsasti lisaülevaatust ka siis, kui Teil on täna olemas partner, aga Te pole kindlad, kas elektrisüsteem on piisavalt põhjalikult hooldatud.

Käiduteenuse tellimiseks pole vaja elektrialaseid eelteadmisi. Meil on palju kogemusi erinevate ettevõtete teenindamisel, mistõttu saame teid nõustada ka spetsiifilisemate küsimuste korral. Meie klientide hulgas on nii riigi- ja haridusasutusi, hotelle, suurhaiglaid kui ka tootmisettevõtteid.

Võtke meiega ühendust ja lepime kokku sobiva aja hoone elektripaigaldise üle vaatamiseks ning teie vajaduste väljaselgitamiseks, et saaksime selle põhjal teile koostada personaalse hinnapakkumise.

Valige oma käiduteenuse partneriks hiljemalt 28. veebruariks Eesti Energia ning saate esimesed kaks kuud tasuta!