Iseteenindus

Eesti Energia äpp aitab Teie äril kasvada

11.06.2018

Kas teadiste, et oma ettevõtte igapäevast elektritarbimist saate jälgida Eesti Energia mobiiliäpist? Uuringud näitavad, et olles teadlikum oma elektritarbimisest, on võimalik elektriarvest kuni 15% kokku hoida. Energiakulude kokkuhoiust tekkiva raha saate investeerida oma äri kasvamisse!

Eesti Energia mobiiliäpp pakub:

  • Kiire ja mugav ülevaade äri elektritarbimisest. Äpi avalehele saate lisada ülevaate oma äri elektritarbimisest, arvete seisust ning jooksvast elektri börsihinnast. Mitme äri ja kinnisvara omanikud saavad äpi avakuvale lisada kõik enda nimel olevad tarbimiskohad.
  • Põhjalik elektritarbimise analüüs. Äpist näete, kuidas on Teie äri elektritarbimine ajas muutunud ning saate tarbimist võrrelda nädala, kuu või aasta lõikes. Olles teadlikum oma tarbimisest, saate muuta oma ettevõtet energiasäästlikumaks.
  • Elektriarved kindlas kohas ja alati käepärast. Äpis on kõik Teie äri elektriarved ühes kindlas kohas alati käepärast - see on eriti mugav siis, kui haldate mitmeid ärisid. Äpi kaudu saate arveid ka lihtsalt tasuda.

Loe rohkem »