Iseteenindus

Enefit Taastuvenergia finantsjuhiks ja juhatuse liikmeks saab Veiko Räim

18.09.2017

1. oktoobrist asub Enefit Taastuvenergia finantsjuhi ja juhatuse liikmena ametisse Veiko Räim, kes siiani töötas Eesti Energia energiakaubanduse juhina.

Veiko Räim on Eesti Energias töötanud üle kaheksa aasta. Energiakaubanduse juhi ametikohale asumise eel oli ta Eesti Energia investorsuhete ja Treasury juht. "Enne Eesti Energiat töötasin investeerimispanganduses ning olen nõustanud mitmeid ettevõtteid ka aktsiate börsil noteerimisel ja võlakapitali kaasamisel. Enefit Taastuvenergia finantsjuhina saan võimaluse enda erialaseid teadmisi ja kogemusi rakendada ja samuti osaleda ettevõtte ehitamisel," ütles Veiko Räim.

Enefit Taastuvenergia juhatuse esimees Aavo Kärmas märkis, et Veiko Räime näol liitub taastuvenergia meeskonnaga tugev finantsekspert. "Mul on väga hea meel, et Veiko Räim otsustas meie meeskonnaga liituda. Enefit Taastuvenergia võimalik börsileminek eeldab tugeva finantsjuhi olemasolu, kes annaks oma panuse juba ettevalmistusfaasi ja vastutaks tulevikus finantsaruandluse ning investorsuhete eest, kui börsileminek aset leiab. Minu senised kokkupuuted Veikoga on näidanud, et tal on suure pildi nägemise oskus ning võime erinevatel strateegilistel teemadel kaasa rääkida," lausus Kärmas.

Enefit Taastuvenergia juhatus on kolmeliikmeline. Üldjuhtimise eest vastutab juhatuse esimees Aavo Kärmas. Tootmise eest vastutab juhatuse liige Innar Kaasik. Finantsvaldkonna eest vastutab 1. oktoobrist juhatuse liige Veiko Räim.

Veiko Räim on enne Eesti Energiat töötanud investeerimispanganduse valdkonnas Ühendkuningriigis ja Baltimaades. Veiko Räimel on magistrikraad, mille ta omandas Stockholm School of Economics’ist.

Kaarel Kuusk
meediasuhete juht
Tel: 528 5049
kaarel.kuusk@energia.ee