Iseteenindus

Novembrist saad meiega sõlmida ka maagaasilepingu!

12.09.2016

Meil on rõõm jagada häid uudiseid! Alates novembrist on Sul esmakordselt võimalik Eesti Energiaga sõlmida ka gaasileping. Kui oled uuendamas gaasilepingut oma tänase teenusepakkujaga, soovitame Sul kindlasti võrrelda seda Eesti Energia pakkumisega. Pakkumise saame Sulle saata novembri esimestel päevadel. Soovi korral saad oma huvist meile teada anda SIIN. Kõigi huvilistega võtame ise ühendust gaasilepingute sõlmimise perioodi alguses, s.o novembri esimestel päevadel.

Eesti Energia pakub novembris klientidele mitut gaasipaketti, mille seast saab igaüks valida endale sobivaima, eeldusel on olemas kehtiv võrguleping gaasivõrguettevõttega. Eesti Energia on esimene gaasimüüja, kelle juures saavad kliendid otsustada, milline gaasiostu lahendus sobib kõige enam nende tarbimisharjumustega. Lisaks suuremale paketivalikule on meie oluline eelis ka mugav võimalus saada kõik energiateenused ühelt pakkujalt.

Juba täna on Sul võimalik võtta meiega ühendust, et saada novembris Eesti Energialt gaasipakkumine järgmiseks aastaks. Selleks tuleb Sul registreerida oma andmed lehel www.energia.ee/gaas, kirjutada aadressil teenindus@energia.ee või helistada klienditelefonil 777 1545. Kui kasutad oma kodus gaasi, siis soovitame Sul enne gaasilepingu allkirjastamist tutvuda ka Eesti Energia pakkumisega.

Gaasimüüja vahetamine on äärmiselt mugav ja kiire. Kui otsustad sõlmida gaasilepingu Eesti Energiaga, tuleb Sul teha vaid üks samm – sõlmida meiega gaasileping. Kogu edasise ajab korda Eesti Energia. Edastame Sinu lepinguandmed süsteemioperaatori Elering hallatavasse kesksesse andmelattu, kuhu salvestatakse info kõigi Eesti gaasiklientide kohta. Oma andmetega saad seal ka igal ajahetkel tutvuda.

Eesti Energia on äriklientidele müünud gaasi juba kolm aastat. Selle aja jooksul on meid eelistanud väga paljud ettevõtted ning meie tänane turuosa gaasiturul on ligi 25%.