Iseteenindus

Eesti Energia energiasäästu konkursivideoid vaadati üle 100 000 korra

30.11.2015
Lõppenud Eesti Energia videokonkursile saadeti 23 videot, mida vaadati kokku üle 100 000 korra. Välja pakuti nii klassikalisi energiasäästu nippe, kuid läheneti ka loovalt ja läbi huumoriprisma. Videote läbiv sõnum oli valgustite kustutamine enda järel ja elektriseadmete vooluvõrgust eemaldamine kasutamise järgselt.

Eesti Energia kodukliendi ärijuhi Taavi Pungase sõnul täitis videokonkurss oma eesmärgi ja pani inimesi mõtlema kokkuhoidlikumale ja nutikamale tarbimisele ning leidma lihtsaid nippe energia säästmiseks. „Meile saadetud videonipid tõestavad, et tegelikult on energiat lihtne säästa, kui on tahtmist ja pealehakkamist. On hea meel, et meile laekunud videote tegijad võtsid aega ning mõtlesid, kuidas oleks võimalik energiat ka lihtsal moel ehk ilma kallite erilahendusteta kokku hoida,“ rääkis Pungas ja kiitis konkursil osalenud videotegijate nutikaid ning sageli läbi peene huumori esitatud ideid. „Huvi nutikama tarbimise vastu näitab lisaks konkursil osalenud videotele ka meie klientide suurenenud soov elektrit targemalt tarbida,“ selgitas Pungas ja tõi välja, et ainuüksi elektritarbimise jälgimist võimaldava Eesti Energia mobiiliäpi kasutajate hulk on aasta algusega võrreldes rohkem kui kolmekordistunud ja kasvanud 23 000 kasutajani.

Novembrikuu jahenevate ning pimedate sügisilmade, suureneva energiatarbimise ja kõrgemate elektriarvete valguses kutsus Eesti Energia osalema nutika tarbimise videokonkursil, et selgitada välja eestimaalaste leidlikud nipid energia kokkuhoidmiseks.

Eesti Energia Facebooki lehel kogus konkursi jooksul enim hääli Karlose video, kes teistele enda nägemust energiasäästu osas esitles. Populaarseima video tegijat premeeris Eesti Energia uhiuue iPhone 6s nutitelefoniga. Samuti sai endale uue nutitelefoni ka üks energiasäästu videote jagaja, kelleks loosimise tulemusel osutus Marko. Nutika tarbimise videokonkursile laekunud videotega saab tutvuda Eesti Energia Facebookis.

Rohkem infot kasulike energiasäästu nippide kohta leiab Eesti Energia energiasäästu veebilehelt »

Lotte-Triin Narusk
Kommunikatsioonispetsialist
Eesti Energia
Tel 5222197