Iseteenindus

Avastage kolleegidega Ida-Virumaad!

18.05.2015
Kevad on käes ja ilmad soojemad – see tähendab, et kontorikoosolekud saab lõpuks ometi välikoosolekute ja väljasõitude vastu vahetada. Korraldage ärikohtumised või seminarid Ida-Virumaal ja saage inspiratsiooni maavarade kodukandist!

Ürituste korraldamine uuenenud Kohtla Kaevanduspargis

Euroopa ainulaadses põlevkivi teemakeskuses, Kohtla Kaevanduspargis hiljuti uksed avanud vana põlevkivi rikastus- ehk sorteerimisvabrik kutsub uudistama viiel korrusel paiknevaid interaktiivseid väljapanekuid ning pakub võimalust ühildada meeskondlik väljasõidupäev uute teadmiste ja meelelahutusega. Maja on täis põnevaid infokilde, uusi avastusi ja futuristlikku sisearhitektuuri. Kaevanduspark pakub ettevõtetele saalide, majutuse, toitlustuse ja giidituuridega huvitavaid võimalusi ettevõtte ürituste läbiviimiseks.

Suur territoorium annab ettevõtetele võimaluse tähistada ka kõige suuremaid sündmusi: koos oma partneritega suudab Kohtla Kaevanduspark teha meeldejäävaks isegi 500-liikmelise meekonna väljasõidud. Kaevanduspargis organiseeritakse nii meelelahutus, toitlustus kui ka aktiivsed tegevused. Väiksemad meeskonnad saavad kasutada autentset 1970-ndatest pärit hostelit ja Barbara baari, kus kaevanduspark pakub kuni 13-liikmelisele seltskonnale VIP-paketti. Vana peamaja seminariruum on varustatud koosolekutehnikaga ning on valmis võõrustama kuni 50 külalist.

Uuenenud Kohtla Kaevanduspark on täna üks moodsamaid teemakeskuseid Euroopas


Vastavatud rikastusvabrik muudab õhtused vastuvõtud ja gaalad mitut korrust läbivateks pidulikeks sündmusteks. Rikastusvabriku akustika on võrdväärne parimate kontsertpaikadega, mistõttu pakub see tõelisi elamusi muusika nautimiseks.

Kaevanduspargi võimalused:
 • majutus 34 inimesele;
 • toitlustus kuni 50 inimesele (suurematele sündmustele korral kaasatakse partnereid);
 • seminariruum koos tehnikaga 50 inimesele;
 • pidulikud sündmused (vastuvõtud, kontserdid) rikastusvabrikus kuni 300 inimesele;
 • territooriumi rent koos erinevate võimalustega kuni 3000 inimesele;
 • ekskursioonid nii kaevanduspargis kui ka lähipiirkonnas;
 • kaevanduspark pakub oma abi sündmuste organiseerimisel (esinejad, toitlustus, lisavarustus jm).

Meeskondlikke tegevusi Aidu karjääris

Kevade saabudes pakub Aidu karjääri endine tootmisala ja sinna rajatud sõudekanali süvis mitmeid võimalusi meeskondlikuks ajaveetmiseks.

 • Väike veematk Aidus – meeskondlik sõit kanuudega 5–25 km pikkusel veerajal, mille pikkuse saab otsustada iga meeskond vastavalt oma soovidele (grupi suurus 10–20 inimest, kestus 1–4 h).
 • Põnev veeseiklus – tegevus sisaldab Aidu karjääriga tutvumist vee peal mootorpaadi või ujuvplatvormidega liikudes. Lisavarustusena on võimalik meeskonnal kasutada ka SUP-laudu, veesuuski või veelauda (grupi suurus 10–15 inimest, kestus 2 h).
 • Tants paatidega – meeskonnale mõeldud elamuslik paadisõit kahe mootorpaadiga võimaldab avastada karjääriala ning saada rohkelt inspiratsiooni kaunist loodusest (grupi suurus 10–15 inimest, kestus 2 tundi).
 • Paadiga sauna – gruppidele pakutav võimalus matkata Aidu karjääri vetel kokku 10 km kanuu, kajaki või draakonpaadiga ning kasutada veepealset sauna (grupi suurus 10–15 inimest, kestus 4 h).

Tee broneering või küsi lisainfot Aidu Veespordikeskuse kodulehel »