Iseteenindus

Eesti Energia Tehnoloogiatööstuse uueks juhiks sai Otto Richard Pukk

07.10.2014
Eesti Energia Tehnoloogiatööstuse juhatuse esimehena töötab alanud nädalast Otto Richard Pukk. Eelnevad kolm aastat oli ta tehnoloogiatööstuse juhatuse liige ja vastutas ettevõtte ehitusvaldkonna eest.

Eesti Energia juhatuse liikme Raine Pajo sõnul sai tehnoloogiatööstus endale ettevõtet hästi tundva juhi. „Otto Pukk on varem töötanud rahvusvahelises tootmisettevõttes ja saanud ka kohaliku põlevkiviäri kogemuse,“ lisas Pajo.

Puki sõnul on tehnoloogiatööstuse spetsiifika viimaste aastate jooksul laienenud. „Me pole enam orienteeritud ainult põlevkivitööstuses kasutatavatele tehnoloogiatele, vaid tarnime ka teiste valdkondade tehnoloogilisi lahendusi, sealhulgas väljapoole Eestit,“ rääkis Pukk.

Rootsis sündinud Eesti päritolu Otto Richard Pukil on Örebro ülikooli magistrikraad ärijuhtimises. Eestiga on Otto Richard Puki tööelu olnud seotud alates 2004. aastast.

Eesti Energia Tehnoloogiatööstus pakub metallkonstruktsioonide, energeetika- ja tööstusseadmete valmistajana laia valikut nüüdisaegseid tehnoloogilisi projektlahendusi. Komplekssete tööstusprojektide tervikteenus hõlmab nii projekteerimist ja valmistamist kui ka paigaldatud seadmete hooldust.

Eesti Energia Tehnoloogiatööstus asub Ida-Virumaal Jõhvis. Tehnoloogiatööstus on 1100 töötajaga pärast Eesti Energia Kaevandusi piirkonnas töötajate arvult teine Eesti Energia kontserni kuuluv ettevõte.

Tehnoloogiatööstuse senine juhatuse esimees Martti Kork lahkus firmasse Saint-Gobain.

Eliis Vennik
Eesti Energia
Pressiesindaja
eliis.vennik@energia.ee
+372 715 12 18
+372 57 830 756