Iseteenindus

Energiaprofiil selgitab välja Teie kodu energiaklassi

12.11.2013
Kuuldes sõna „energiasääst”, kipuvad inimesed kõigepealt ütlema, et kasutavad energiat juba niigi kokkuhoidlikult ja et neil pole võimalik midagi säästa. Kuid miks mitte seda väidet kontrollida? Lihtsaim on seda teha Eesti Energia e-teeninduses, täites oma kodu energiaprofiili.

Mis asi on energiaprofiil?
Lihtsustatult öeldes on energiaprofiil ülevaade energiakuludest Teie kodus. Profiili koostamiseks tuleb Teil vastata 24 lihtsale küsimusele oma korteri või eramu seisukorra, energia- ja veekulude, koduste seadmete ja tarbimisharjumuste kohta. Mida täpsemini küsimustele vastate, seda täpsem on energiakasutuse analüüs ja ülevaade kokkuhoiuvõimalustest. Seni on Eesti Energia e-teeninduses energiaprofiili täitnud üle 11 000 kliendi. Kõigi profiili täitnute koondtulemused näitavad, et keskmiselt kulub Eesti majapidamise energiakuludest 70% küttele, 20% elektrile ja 10% veele.

Eesti Energia e-teeninduses saavad sisse logida ja oma kodu energiaprofiili täita kõik eestimaalased. Eesti Energia klientidel on aga väike eelis – Teie eest oleme aastase elektrikulu juba energiaprofiili sisestanud. Täidan energiaprofiili »

Kui aga soovite rohkem teada saada oma kodu valgustamise kohta, siis võib Teile huvi pakkuda Valgusbiennaali Gerilja Valgustuse töötuba, kus asjatundjad õpetavad, kuidas muuta oma kodu läbimõeldud valgustusega mõnusamaks ja pilkupüüdvamaks. Töötuba toimub 30. novembril Tallinnas. Vaata lähemalt »