Iseteenindus

Eesti Energia kaevandused jagasid lastele ranitsaid

17.08.2013
Eesti Energia kaevandused jagasid reedel Sillamäe kultuurikeskuses toimunud Ranitsate peol oma töötajate esimesse klassi minevatele lastele ranitsaid. Kokku jagati koolitarvetega täidetud ranitsaid 96 lapsele.

Juba 11. aastat peetud Ranitsate peo eesmärgiks on tähistada ühiselt laste jaoks olulist sündmust. Pliiatsite, paberite ja palju muu kooliks vajalikuga täidetud ranitsate jagamisega soovib ettevõte väljendada oma hoolimist töötajate vastu ning muuta 1. september töötajaskonna perede jaoks meeldejäävaks.

Suve alguses renoveerimistööd lõpetanud Sillamäe kultuurikeskuses ootasid lapsi klounid Piip ja Tuut, kes pärast ranitsate väljajagamist neile toreda laulu ja akrobaatikat täis etenduse pakkusid ning seejärel torti ja suupisteid maitsma kutsusid.

Lapsi tervitama tulnud ja neile ranitsaid jaganud Eesti Energia kaevanduste juhatuse esimees Veljo Aleksandrov ja personalijuht Merike Sirendi soovisid lastele eelkõige palju põnevust kooliteel ning julgustasid vanemaid oma lapsi toetama. Ühtlasi avaldasid nad lootust, et ehk võib laste hulgas mõnede aastate pärast ka mäeinsenere, raudteelasi ja markšeidereid kohata.

Kokku jagati ranitsaid 48 poisile ja 48 tüdrukule, kelle vanemad töötavad Eesti Energia kaevandustes.