Iseteenindus

Kuidas pikeneb elektrileping?

29.05.2013
1. juulil pikenevad esimest korda Kindel ja Kombineeritud pakettide 6 kuuks sõlmitud lepingud. Kliendid, kelle lepingut pikenemine seekord puudutab, on saanud meilt personaalse teavituse. Et elektrilepingu pikendamist võimalikult lihtsaks ja mugavaks muuta, toimub see automaatselt.

Elektrilepingute pikendamise põhimõtted:
  • Kui Teie fikseeritud või kombineeritud hinnaga elektrileping hakkab lõppema, saate meilt aegsasti lepingu pikendamise pakkumise e-kirja või posti teel.
  • Pakume Teile alati sama paketti, sama perioodi ja sama tariifsust, mis on Teie peatselt lõppevas lepingus. Hinnapakkumise aluseks on aga tänane turuhind, mitte näiteks pool aastat tagasi kehtinud hind.
  • Et elektrilepingu pikendamine oleks mugav, pikeneb leping automaatselt. Seega kui pakkumine sobib, ei pea Te ise rohkem mitte midagi tegema.
  • Kui soovite lepingu tingimusi muuta, tuleb Teil sõlmida uus leping hiljemalt pikenemispakkumises esitatud tähtajaks – 21 päeva enne kehtiva elektrilepingu perioodi lõppu.
Seega on elektrilepingu pikendamine väga lihtne – kui soovite jätkata sama paketi ja sama lepinguperioodiga, polegi Teil tarvis midagi eraldi ette võtta.