Tule vedama võrkude kooshalduse ja energiateenuste äri digitaliseerimist!
VÕRKUDE KOOSHALDUSE JA ENERGIATEENUSTE DIGITALISEERIMISE JUHT

Sul on värskeid mõtteid, kuidas muuta elektri- ja sidevõrgu, aga ka elektriautode laadimislahenduste ja teiste energiateenuste haldamine innovatiivsemaks ja nutikamaks? Sulle pole võõras valdkonna eestvedamine ja tiimi juhtimine, sind innustab areng ja arendamine ning soov luua väärtust läbi elutähtsate teenuste toimimise parendamise? Sa tahad sisuliselt panustada kaasaegse ühiskonna eluliinide jätkusuutlikusse parimal viisil? Kui vastasid jaatavalt, siis kuidas tundub sulle mõte eest vedada võrkude kooshalduse ja energiateenuste digitaliseerimise valdkonda? Otsime võrkude kooshalduse ja energiateenuste digitaliseerimise juhti, kes oleks IT juhina tugevaks partneriks Enefit Connectile, aidates ellu viia digitaliseerimise plaane ning luua seeläbi ettevõttele rohkem väärtust.

Sinu tulevased peamised tööülesanded on

koostöös äripoolega vormistada uued ideed ja lahendused konkreetseteks agiilseteks tootearenduse tegevuskavadeks, realiseerida ja tagada olemasolevate infosüsteemide jätkusuutlik toimimine. Sa hoolitsed organisatsiooni tehnoloogia ja trendide teadlikkuse eest, tutvustad ärile uusi tehnoloogiaid ja võimalusi, seisad hea digiteenuste igapäevase arendamise, toimimise ja parenduse eest.

Töö sobib just Sulle, kui:

 • sul on inimeste ja IT juhtimise kogemus;
 • omad ärilist mõtlemist ja suudad end väljendada ärilises keeles;
 • tunned ja väärtustad agiilseid põhimõtteid;
 • tead, kuidas koostada strateegiaid ning oskad neid tõlkida igapäeva tegevustesse ja neid ellu viia;
 • uued infotehnoloogilised võimalused panevad su silmad särama;
 • tunned, et just sina oled õige inimene nende eesmärkide täitmiseks ning sul on mõtteid ja tahet, kuidas digitaliseerimisest ärilist väärtust luua!


Omalt poolt pakume:

 • Sul on võimalus arendada läbi digitaliseerimise elektri- ja sidevõrkude kooshaldust, anda uus hoog põnevate energiateenuste nagu elektriautode laadimislahenduste ning päikeseparkide ja energia salvestuslahenduste juurutamisele ning haldusele meie viiel koduturul.
 • Koos oma meeskonnaga on sul võimalus leida ärile enim väärtust loovad digitaliseerimisega seonduvad ideed ja lahendused.
 • Sinu 15-liikmelisel meeskonnal on oluline roll Eesti Energia uutele turgudele laienemisel ning vastutus infosüsteemide eest, mida kasutab üle poole miljoni kliendi Eestis, Lätis, Leedus, Poolas ja Soomes.
 • Oled Eesti Energia kontserni IT juhtkonna liige ning osaled nii strateegiliste arendusprojektide, Enefit Connecti äriüksuste juhtkonna töös.
 • Meil on väga palju huvitavaid initsiatiive ja haarav tulevikuperspektiiv – siin ei hakka kunagi igav!
 • Töötad kiiresti arenevas energeetikavaldkonnas, mis pakub õppimis-, eneseteostus- ja arenguvõimalusi ning hindab sinu panust loomaks väärtust, mis mõjutab igat Eesti elanikku!
 • Sinu kolleegideks on oma ala tippeksperdid, suurepärased ja pühendunud talendid.


Tahad teada rohkem?

Sinu küsimustele vastab Fontese juhtivkonsultant Eva Lelumees aadressil [email protected].

Ootame Sinu CV-d hiljemalt 05.02.2023.

Eesti Energia on Eesti riigile kuuluv rahvusvaheline energiaettevõte. Tegutseme Baltikumi, Soome ja Poola elektri- ja gaasimüügiturgudel ning rahvusvahelisel vedelkütuste turul. Meie IT tiim juhib Eesti Energia digitaalset innovatsiooni. Meie IT osakonnas on üle 300 oma ala tegija, kellega koos saad kujundada energeetikamaailma tulevikku. Oleme agiilset tarkvaraarendust väärtustav organisatsioon, kasutame pilvetaristut ja -tehnoloogiaid ning meil on ka oma arvestatava suurusega andmekeskused. Oleme samuti inimesi väärtustav organisatsioon ning meil on võimalus tegeleda rahvusvaheliselt väga erinevate põnevate teemadega ja ennast pidevalt arendada.

Kasvame täna, et luua rohelisem homne

Tunned kedagi, kes sobiks sellele ametikohale kui elektripirn pesasse?
Jaga mugavalt töökuulutust sotsiaalmeedias. Teada tõde - jagamine on hoolimine.