Liitu teekonnaga nulli!
TÄNAVAVALGUSTUSE HOOLDUSELEKTRIK

Enefit Connect osutab välisvalgustusteenust Tallinna linnale. Teenus hõlmab valgustusvõrgu juhtimist, rikete likvideerimist, käidu- ja inseneritöid ning taastusremonttöid. Eesmärgiks on Tallinna tänavavalgustuse tõrgeteta toimimine.

Sinust sõltub! Sinu ülesanneteks on tänavavalgustusvõrgu ja seadmete hooldustööde teostamine, 0,4 kV elektrivõrgu/tänavavalgustuse rikete likvideerimine, tänavavalgustuse hooldus, eriobjektide igakuine kontroll, ülevaatused ja korrashoid ning dokumentide täitmine.

Meiega saad:

  • toetava ja asjatundliku meeskonna;
  • töötada kiiresti arenevas energeetikavaldkonnas, mis pakub pikaajalisi eneseteostus- ja arenguvõimalusi;
  • väljaõppe ja erialaseid koolitusi;
  • kaasaegsed töövahendid ja ametiauto;
  • liituda Eesti Energia spordiklubi ja tervisekindlustusega, mis võimaldab kasutada spordi- ja raviteenuseid soodsatel tingimustel. Meile on oluline sinu heaolu!

Ootame just sind, kui:

  • sul on elektrialane haridus ja töö- või praktikakogemus;
  • sulle sobib liikuv töö, töötamine välitingimustes ja kõrgtöö;
  • suhtled eesti keeles;
  • sul on B-kategooria juhiluba.

Tahad teada rohkem?

Sinu küsimustele vastab tänavavalgustuse projektijuht Ivan Ottšik e-posti aadressil [email protected] ja telefonil 58654997. Värbamisteekonna kohta jagab infot värbamise ja töösuhete partner Mirjam Roasto e-posti aadressil [email protected] ja telefonil 5114009.

Ootame sinu CV-d Eesti Energia kodulehe, CV-Online’i või CV Keskuse kaudu hiljemalt 06.02.2023.

Kogu meie energia inimese heaks!

Enefit Connect loob uutel tehnoloogiatel põhinevaid innovaatilisi energialahendusi. Võrkude kooshaldamise ja ettevõttesse koondunud inseneriteadmiste liitmisel tekib sünergia, millega suudame kasvatada klientidele loodavat lisandväärtust. Meie meeskond haldab Eesti suurimat elektri jaotusvõrku, suurt osa Eesti tänavavalgustusvõrgust, omab ja arendab nii kiiret internetivõrku kui ka kaasaegset elektriautode laadimisvõrku. Meie eesmärgiks on luua ja pakkuda kaasaegseid energia- ja sidelahendusi.

Kasvame täna, et luua rohelisem homne

Tunned kedagi, kes sobiks sellele ametikohale kui elektripirn pesasse?
Jaga mugavalt töökuulutust sotsiaalmeedias. Teada tõde - jagamine on hoolimine.