Areneme koos, tule
INSENERIDE GRUPIJUHIKS

Tere!

Mina olen Deniss Kolipov, Enefit Solutionsi tootmise ja montaaži divisjonijuht. Meie ettevõte on energeetika- ja tööstusettevõtete usaldusväärne partner: projekteerime, valmistame ja paigaldame erinevaid metalltooteid, tööstusseadmeid ja -süsteeme. Eesti Energia kontsernis oleme elektrijaamade, kaevanduste ning keemiatööstuse tehnoloogiliste lahenduste peamine arendaja, valmistaja ja hooldaja.

Kasvame koos täna, et muuta homset energiamaailma.

Sinust sõltub! Sinu tööl on suur mõju – Sa kavandad tegevusi insener-tehniliste uuenduste elluviimiseks tootmisprotsessides ja klientidele pakutavates projektlahendustes; määratled insener-tehniliste dokumentatsioonide nõuded ettevõtte tootegruppide põhiselt; tagad insener-tehnilise konstrueerimise valdkonna igapäevase toimimise; teed koostööd organisatsioonisiseste ja -väliste partneritega (tarnijad, lepingupartnerid, kolmandad isikud jne); koordineerid ettevõtte insener-konstruktorite tulemuslikku tööd.

Meiega koos saad:

  • olla professionaalse meeskonna liige, kus sinu teotahtest ja võimekusest sõltub kogu ettevõtte eesmärkide saavutamine;
  • rakendada ettevõtte parimat kogemust suurtööstuste seadmete ja süsteemide projekteerimisel ning paigaldamisel;
  • areneda professionaalina, sinu arengut toetatakse ning sinu tööd väärtustatakse;
  • liituda Eesti Energia spordiklubi ja tervisekindlustusega, mis võimaldab kasutada spordi- ja raviteenuseid soodsatel tingimustel. Hoolime sinu tervisest!

Tule meie meeskonda, kui:

  • sul on omandatud inseneeria õppekava magistrikraad;
  • sul on vähemalt 5-aastane töökogemus inseneeria valdkonnas, soovitavalt insener-konstruktorina;
  • sulle on loomuomane ambitsioonikus, positiivsus ja tulemustele orienteeritus, oskad hoida tervikvaadet ja luua avatud koostööd, eestvedaja soov meeskonnatöös;
  • valdad heal tasemel inseneeria valdkonna eesti, vene ja inglise keelt.

Kus? Töökoht asub Ida-Virumaal, Jõhvi linnas.

Tahad teada rohkem?

Sinu küsimustele vastab värbamise ja töösuhete partner Natalja Kondranina e-posti aadressil [email protected] ja telefonil 5309 9335.

Ootame Sinu CV-d hiljemalt 18.12.2022.

Enefit Solutions AS pakub metallkonstruktsioonide, energeetika- ja tööstusseadmete valmistajana ja varahalduse teostajana laia valikut keskkonnasõbralikke konkurentsivõimelisi tehnoloogilisi projektlahendusi energeetika- ja tööstussektorile. Valmistame tooteid vastavalt kliendi soovidele ja nõuetele, projekteerides ise või töötades tellija jooniste alusel. Pakume terviklahendusi projekteerimisest kuni paigalduse ja hoolduseni.

Kasvame täna, et luua rohelisem homne

Tunned kedagi, kes sobiks sellele ametikohale kui elektripirn pesasse?
Jaga mugavalt töökuulutust sotsiaalmeedias. Teada tõde - jagamine on hoolimine.