Liitu teekonnaga nulli!
ELEKTRIVÕRGU OPERATIIVELEKTRIK

Tere!

Mina olen Arne Biedermann, töödejuhataja operatiivteeninduse üksuses. Otsin oma meeskonda elektrivõrgu operatiivelektrikku.

Enefit Connect hoiab ja arendab elutähtsaid võrguteenuseid. Kvaliteetse teenuse tagamiseks tegeleme järjepidevalt elektrivõrgu ilmastikukindlamaks muutmisega ning digitaliseerime võrgu juhtimist. Pakutava ametikoha eesmärgiks on tagada elektrivõrgu tõrgeteta toimimine läbi operatiivteeninduse ja hooldus-remonttööde teostamise.

Sinust sõltub! Sinu peamisteks ülesanneteks on 0,4-110 kV elektripaigaldiste ööpäevaringne operatiivteenindamine, mis hõlmab elektrivõrgus avariide ja rikete lokaliseerimist ning kõrvaldamist, operatiivlülitamisi, elektripaigaldiste erakorralisi ülevaatuseid ning vajalikke hooldus- ja remonditöid. Sinu tööks on samuti elektrivõrgu seisukorra andmete kogumine, teostatud tegevuste ja tööde dokumenteerimine ja andmebaasidesse sisestamine ning vabaturuteenuste osutamine.

Meiega saad:

  • kuuluda ühtehoidvasse ja toetavasse meeskonda;
  • õppida oma valdkonna parimatelt spetsialistidelt;
  • töötada keskkonnas, kus sinu arengut toetatakse ja tööd väärtustatakse;
  • võimaluse pikaajaliseks eneseteostuseks rahvusvahelises kasvavas ettevõttes.

Töö sobib just sulle, kui:

  • sul on elektrialane haridus ja töökogemus;
  • sulle sobib töötamine graafiku alusel, välitingimustes ja kõrgtöö;
  • oled täpne ja koostöövalmis;
  • suhtled eesti keeles;
  • sul on B-kategooria juhiluba.

Kus? Tartu

Tahad teada rohkem?

Sinu küsimustele vastab vastab töödejuhataja Arne Biedermann telefonil 5156403 ja e-posti teel Arne.Biedermann@enefit.ee. Värbamisteekonna kohta jagab infot värbamise ja töösuhete partner Kaisa Maidla ja telefonil 5205993 ja e-posti teel Kaisa.Maidla@energia.ee.

Ootame sinu CV-d meie kodulehe, CV Keskuse või CV Online kaudu hiljemalt 25.08.2022.

Kogu meie energia inimese heaks!

Enefit Connect loob uutel tehnoloogiatel põhinevaid innovaatilisi energialahendusi. Võrkude kooshaldamise ja ettevõttesse koondunud inseneriteadmiste liitmisel tekib sünergia, millega suudame kasvatada klientidele loodavat lisandväärtust. Meie meeskond haldab Eesti suurimat elektri jaotusvõrku, suurt osa Eesti tänavavalgustusvõrgust, omab ja arendab nii kiiret internetivõrku kui ka kaasaegset elektriautode laadimisvõrku. Meie eesmärgiks on luua ja pakkuda kaasaegseid energia- ja sidelahendusi.

Kasvame täna, et luua rohelisem homne

Tunned kedagi, kes sobiks sellele ametikohale kui elektripirn pesasse?
Jaga mugavalt töökuulutust sotsiaalmeedias. Teada tõde - jagamine on hoolimine.