Loome energialahendusi
JAOTUSVÕRGU OPERATIIVELEKTRIK

Tere!

Mina olen Toomas Kask, operatiivteeninduse üksuse juht. Otsin oma meeskonda jaotusvõrgu operatiivelektrikku.

Enefit Connect hoiab ja arendab elutähtsaid võrguteenuseid. Kvaliteetse teenuse tagamiseks tegeleme järjepidevalt elektrivõrgu ilmastikukindlamaks muutmisega ning digitaliseerime võrgu juhtimist. Pakutava ametikoha eesmärgiks on tagada elektrivõrgu tõrgeteta toimimine läbi operatiivteeninduse ja hooldus-remonttööde teostamise.

Sinust sõltub! Sinu peamisteks ülesanneteks on 0,4-110 kV elektripaigaldiste ööpäevaringne operatiivteenindamine, mis hõlmab elektrivõrgus avariide ja rikete lokaliseerimist ning kõrvaldamist, operatiivlülitamisi, elektripaigaldiste erakorralisi ülevaatuseid ning vajalikke hooldus- ja remonditöid. Sinu tööks on samuti elektrivõrgu seisukorra andmete kogumine, teostatud tegevuste ja tööde dokumenteerimine ja andmebaasidesse sisestamine ning vabaturuteenuste osutamine.

Meiega saad:

  • töötada ühtehoidvas ja toetavas meeskonnas;
  • teha mitmekülgset ja liikuvat tööd;
  • areneda ja kasvada, tehes koostööd oma valdkonna tippspetsialistidega.

Ootame sind, kui:

  • sul on elektrialane haridus;
  • omad elektrialast töökogemust;
  • sulle sobib töötamine graafiku alusel, välitingimustes ja kõrgtöö;
  • oskad lugeda elektriskeeme ja oled hea tehnilise taibuga;
  • tahad end järjepidevalt arendada, oled täpne ja koostöövalmis;
  • valdad suhtlustasemel eesti keelt ja algtasemel vene keelt;
  • sul on B-kategooria juhiluba.

Kasuks tulevad lülitamisõigused 0,4-110 kV elektripaigaldistes, elektrialane B-pädevustunnistus ja eelnev töökogemus Elektrilevi seadmetes.

Kus? Tallinn

Tahad teada rohkem?

Sinu küsimustele vastab vastab töödejuhataja Pavel Perepjolkin telefonil 53486999 ja e-posti teel Pavel.Perepjolkin@enefit.ee. Värbamisteekonna kohta jagab infot värbamise ja töösuhete partner Kadri Kilp ja telefonil 53008367 ja e-posti teel Kadri.Kilp@energia.ee.

Ootame Sinu CV-d hiljemalt 31.10.2021.

Kogu meie energia inimese heaks!

Enefit Connect loob uutel tehnoloogiatel põhinevaid innovaatilisi energialahendusi. Võrkude kooshaldamise ja ettevõttesse koondunud inseneriteadmiste liitmisel tekib sünergia, millega suudame kasvatada klientidele loodavat lisandväärtust. Meie meeskond haldab Eesti suurimat elektri jaotusvõrku, suurt osa Eesti tänavavalgustusvõrgust, omab ja arendab nii kiiret internetivõrku kui ka kaasaegset elektriautode laadimisvõrku. Meie eesmärgiks on luua ja pakkuda kaasaegseid energia- ja sidelahendusi.

Kasvame täna, et luua rohelisem homne

Tunned kedagi, kes sobiks sellele ametikohale kui elektripirn pesasse?
Jaga mugavalt töökuulutust sotsiaalmeedias. Teada tõde - jagamine on hoolimine.