Töö Eesti Energias

Tule meiega, loome koos uue energia!

Otsime energiakangelast!
VÄRBAMIS JA TÖÖSUHETE PARTNER

Tere!
Mina olen Natalja Horohordina, koos värbamise ja töösuhete meeskonnaga seisan hea suurepärase töötajakogemuse tagamise eest. Meie põhiväljakutseks on leida talente, kes viivad organisatsiooni rohe- ja kliendikesksel teekonnal edasi. Koostöös juhtidega toetame töötajaid nende tööelu teekonnal, pakkudes tuge organisatsiooni sisseelamisel, sisemisel liikumisel ja väljaaitamisel.

Kasvame koos täna, et muuta homset energiamaailma!

Sinust sõltub! Ootame meie meeskonnaga liituma energilist ja entusiastlikku tiimiliiget, kes vastutab värbamise ja töösuhete tegevuste elluviimise eest. Igapäevasel eneseteostamisel oled juhtidele abiks inimestega seotud küsimustes ning usaldusväärne partner töötajatele, pakkudes lahendusi tööalastes küsimustes.

Meiega koos saad eneseteostuse võimaluse kasvavas rahvusvahelises ettevõttes, mis tegutseb Eestile strateegiliselt olulises valdkonnas. Sinu panusest sõltub ettevõtte ambitsioonide saavutamine. Töötad valdkonna parimate tegijatega ja saad ennast mitmekülgselt arendada. Sinu arengut toetatakse ja sinu tööd väärtustatakse.

Sel ametikohal saadab sind edu, kui:

  • sul on kogemus ja teadmised tööõigusalastel teemadel;
  • sa naudid värbamist ning tegutsemisel lähened sihtgrupipõhiselt;
  • sind iseloomustab äriline mõtteviis ning oskad näha seost organisatsiooni eesmärkide, tulemuslikkuse ja personalivaldkonna tegevuste vahel
  • märkad uuendusvõimalusi ja oled proaktiivne lahenduste leidja;
  • oskad säilitada tasakaalu ja positiivsust ka pingelistes olukordades.

Kus?

Töökoht asub Tallinnas, võimalik teha tööd kodukontorist.

Tahad teada rohkem?

Sinu küsimustele vastab Natalja meili natalja.horohordina@energia.ee või telefoni 53431193 teel.

Ootame Sinu CV-d hiljemalt 27.06.2021.

Oleme Baltikumi, Soome ja Poola elektri- ja gaasimüügi turgudel ning rahvusvahelisel vedelkütuste turul tegutsev ettevõte. Loome energialahendusi alates elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni uudsete müügi, klienditeenuse ja energiaga seotud lisateenusteni. Tegutseme eesmärgipäraselt energiamaailma arengu nimel ja kasutame võimalusi olla eestvedajaks suurema mõjuga teemades.