Töö Eesti Energias

Tule meiega, loome koos uue energia!

Otsime energiakangelast!
TULE SOOJUSPUMPADE JA KÜTTELAHENDUSTE MÜÜGIJUHIKS!

Tere!
Mina olen Ott Antsmaa. Olen Eesti Energias hajaenergia teenuste juht. Meie osakonna peamine eesmärk on pakkuda Eesti klientidele nutikaid ja mugavaid energiateenuseid, suurepärast kliendikogemust ning olla usaldusväärne energiapartner.

Kasvame koos täna, et muuta homset energiamaailma.

Ootan oma meeskonnaga liituma kogemustega soojuspumpade ja küttelahenduste müügijuhti, kelle peamine ülesanne on üles ehitada Eesti Energia HVAC äri Eestis ja järgnevatel aastatel anda oma panus äri alustamiseks meie teistel koduturgudel. Samuti panustada uute ärimudelite väljamõtlemisele.

Sinust sõltub!

Tule aita arendada õhk-õhk, õhk-vesi ja maasoojuspumpade müüki eraklientidele. Sinu ülesandeks saab olema klientidega läbirääkimiste pidamine ja tehniline nõustamine (sh. objekti ülevaatus). Väga oluliseks osaks sinu tööst on veel hinnakalkulatsioonide teostamine, koostööpartneritega suhtlemine ja müügipakkumiste koostamine. Tellimuste üleandmine paigaldusteks ja hoolduste organiseerimine läbi partnerite. Samuti müügi- ja klienditeenindusmeeskonna tehniline koolitamine koos meeskonnaga.

Meiega saad:

  • Töötada väga ambitsioonikate inimeste kõrval innovaatilises energiateenuste meeskonnas, kus kõik ärisuunad arenevad ja eskaleeruvad mitte aastate, vaid kuudega.
  • Kui sind kõnetab kiire areng ning võitude saavutamine, siis siin on selleks kõik võimalused olemas.
  • Hoolime sinu tervisest! Eesti Energia spordiklubiga liitudes võimalus sportida soodsatel tingimustel.

Ootame sind oma tiimi, kui:

  • omad valdkonnakogemust vähemalt 2 aastat. Eelkõige soojuspumpade osas ning ka laiemalt põhi- ja lisakütte lahenduste valdkonnas. Kasuks tuleb ventilatsioonilahenduste tundmine.
  • omanda kõrgharidust tehnilisel erialal;
  • sul on huvi rääkida kaasa energialahenduste innovatsioonis ning näha suuremat pilti lisaks HVAC toodetele;
  • sul on varasem äritulemuste saavutamise ning arengu planeerimise vastutus;
  • oled oma tegemistes sihikindel, avatud uuendustele ning loomult hea suhtleja;
  • valdad väga heal tasemel eesti keelt, kasuks tuleb inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil;
  • omad B-kategooria juhiluba.

Kus? Tallinnas

Eesti Energias Sinust sõltub!

Tahad teada rohkem?

Sinu küsimustele vastab Ott Antsmaa e-posti ott.antsmaa@energia.ee teel. Värbamisprotsessi kohta jagab infot värbamise ja järelkasvu spetsialist Karin Luukas e-posti karin.luukas@energia.ee teel.

Ootame Sinu CV-d ja kaaskirja CV-Online`i, CV Keskuse või meie kodulehe kaudu hiljemalt 11.08.2020.

Eesti Energia on rahvusvaheline energiafirma ning Eesti suurim ja hinnatuim tööandja. Meil leiavad rakendust valdkonna tipptegijad. Ootame oma meeskonda juhte ja spetsialiste, kelle soov on panustada oma energiat ühiste eesmärkide saavutamisesse, tuues kasu nii ettevõttele, kliendile kui ka koostööpartneritele.