Töö Eesti Energias

Tule meiega, loome koos uue energia!

KÄIDUKORRALDAJA

Olen Kaupo Kallak ja juhin Eesti Energias elektri- ja gaasitööde üksust. Meie üksuse eesmärgiks on pakkuda oma klientidele kasulikke energialahendusi ja suurepärast kliendikogemust, muutes inimeste elu lihtsamaks, ohutumaks ja mugavamaks. Soovime pakkuda klientidele parimat teenust ja olla elektritöödes kliendi esimene valik.

Otsin oma meeskonnaga liituma käidukorraldajat. Ametikoha eesmärk on elektripaigaldiste käidu ohutu ja majanduslikult efektiivne korraldamine. Sinu ülesandeks saab olema elektrike abistamine lahenduste leidmisel ning tehnilise järelevalve teostamine. Lisaks koostad ja täidad käidukorraldusega seotud dokumentatsiooni. Lahendad käiduteenuse osutamisel tekkinud küsimusi hoides kliendiga kontakti ja häid suhteid.

Oled oodatud kandideerima, kui:

  • Sul on energeetika või elektrialane haridus
  • omad vähemalt kahe aastast elektritööde juhtimise kogemust
  • omad kehtivat A-pädevust
  • oskad heal tasemel kasutada arvutit
  • Sul on väga hea eesti keele oskus ning valdad suhtlustasemel vene keelt
  • Sulle meeldib inimestega suhelda ja omad head läbirääkimisoskust
  • Sind iseloomustab süsteemsus, organiseerimis- ja planeerimisoskus
  • omad B-kategooria juhiluba

Miks tulla meile tööle?

Tegutsed Eesti suurimas energeetika ettevõttes, mis areneb kiiresti pakkudes laialdast arengu- ja eneseteostuse võimalusi. Töötad igapäevaselt koos valdkonna kogenud tegijatega ja Sul ei saa kunagi olema igav, sest kõik Sinu kliendid ja objektid on ainulaadsed ning iga tööpäev vaheldusrikas. Sul on võimalus energiavarusid laadida ühistel üritustel ja Eesti Energia spordiklubi tegevuste kaudu.

Eesti Energias Sinust sõltub!

Töökoht asub Tallinnas, Kadaka tee 63.

Tahad teada rohkem?

Sinu küsimustele vastab Kaupo Kallak telefonil 53807244 või aadressil Kaupo.Kallak@energia.ee.

Saada oma CV koos motivatsioonikirja ja palgasooviga meie kodulehe, CV-Online´i või CV Keskuse kaudu hiljemalt 05.04.2020.

Eesti Energia on rahvusvaheline energiafirma ning Eesti suurim ja hinnatuim tööandja. Meil leiavad rakendust valdkonna tipptegijad. Ootame oma meeskonda juhte ja spetsialiste, kelle soov on panustada oma energiat ühiste eesmärkide saavutamisesse, tuues kasu nii ettevõttele, kliendile kui ka koostööpartneritele.