Praktika

Otsime uut energiat!

Kasva koos meiega, et muuta homset energiamaailma!
VÄLITÖÖDE ELEKTRIKU PRAKTIKA

Enefit Connectis töötab ligi 200 elektrikku, kes loovad ning hoiavad elektri ja sidetaristuga seotud kaasaegset elukeskkonda. Liitu meie tiimiga välitööde elektriku praktikandina, et saada osa võrgu hooldustöödest, rikete likvideerimisest, mõõtetöödest, käidukorraldusest, defekteerimisest ja muudest elektritöödest.

Pole veel päris kindel, kas see on sinu väljakutse?

Pakume sulle võimalust õppida, kasvada ja areneda koos oma ala tipptegijatega! Praktika jooksul toetame sind igal sammul ning kaasame Eesti suurima jaotusvõrgu igapäevastesse töödesse. Sul on võimalus võtta koos teiste praktikantidega osa toredatest ühisettevõtmistest, luua kontaktivõrgustik ja tegutseda valdkonnas, millel on suur mõju. Tasustame sinu panust vastavalt kokkuleppele. Praktikakogemus loob eelise tööle kandideerimiseks Eesti Energias peale kooli lõpetamist.

Sind saadab praktikal edu, kui:

  • omandad erialast haridust elektri või energeetika valdkonnas;
  • soovid arendada praktilisi oskusi õpitud erialal;
  • sul on hea tehniline taip;
  • oskad heal tasemel eesti keelt.

Kasuks tuleb B-kategooria juhiluba.

Meiega saad leiutada, kasvada ja käivitada!

Praktika algus ja kestus: kokkuleppel, paindlik tööaeg.

Praktika võimalikud asukohad: üle Eesti (anna oma eelistatud tööasukohast märku)

Tahad teada rohkem?

Sinu küsimustele vastab värbamispartner: Kaisa Maidla tel 5205993 või meilil [email protected] või Mirjam Roasto tel 5114009 või meilil [email protected] .

Ootame sinu CV-d Eesti Energia kodulehe, CV-Online’i või CV Keskuse kaudu hiljemalt 31.03.2023.

Enefit Connect loob uutel tehnoloogiatel põhinevaid innovaatilisi energialahendusi. Võrkude kooshaldamise ja ettevõttesse koondunud inseneriteadmiste liitmisel tekib sünergia, millega suudame kasvatada klientidele loodavat lisandväärtust. Meie meeskond haldab Eesti suurimat elektri jaotusvõrku, suurt osa Eesti tänavavalgustusvõrgust, omab ja arendab nii kiiret internetivõrku kui ka kaasaegset elektriautode laadimisvõrku. Meie eesmärgiks on luua ja pakkuda kaasaegseid energia- ja sidelahendusi.