Praktika

Otsime uut energiat!

Tule kasva koos meiega, et muuta homset energiamaailma!
ELEKTRIVÕRGU TEHNIKU PRAKTIKA

Me tegeleme elektrivõrgu nõuetekohasuse tagamisega ja pakume suur- ja väikeklientidele elektripaigaldise auditi ja mõõtelabori teenuseid. Meie eesmärgiks on anda kindlus, et elektripaigaldis on kasutamiseks ohutu.

Ootame oma meeskonnaga liituma aktiivset praktikanti. Sinu peamisteks ülesanneteks on tutvumine võrgutehniku tööga ja osalemine alajaamade ja kilpide ülevaatuse teostamisel, mõõtmiste teostamisel ja vormistamisel.

Pakume sulle võimalust astuda esimesi erialaseid karjäärisamme koos oma ala tipptegijatega. Jagame sinuga ülevaadet Eesti suurima jaotusvõrgu igapäevastest töödest. Saad panna proovile koolis omandatud teadmised. Toetame sind igal sammul ja kaasame toredatesse ühisettevõtmistesse. Osaluspraktika korral tasustame sinu panust vastavalt kokkuleppele.

Ootused sulle:

  • oled omandamas elektrialast kutse- või kõrgharidust;
  • oled õpihimuline ja tahad arendada erialaseid praktilisi oskusi;
  • suhtled eesti keeles;
  • sul on B-kategooria juhiluba;

Meiega saad leiutada, kasvada ja käivitada!

Praktika algus ja kestus: kokkuleppel alates jaanuarist 2023

Kus? Praktika võimalikud asukohad: Pärnu, Paide, Rapla, Viljandi või Tallinn.

Tahad teada rohkem?

Sinu küsimustele vastab nõuetekohasuse tööde üksuse juht Margus Kask e-posti aadressil [email protected] ja telefonil 53365300. Värbamisteekonna kohta jagab infot värbamise ja töösuhete partner Kaisa Maidla e-posti aadressil [email protected] ja telefonil 5205993..

Ootame sinu CV-d Eesti Energia kodulehe, CV-Online’i või CV Keskuse kaudu hiljemalt 16.10.2022.

Kogu meie energia inimese heaks!

Enefit Connect loob uutel tehnoloogiatel põhinevaid innovaatilisi energialahendusi. Võrkude kooshaldamise ja ettevõttesse koondunud inseneriteadmiste liitmisel tekib sünergia, millega suudame kasvatada klientidele loodavat lisandväärtust. Meie meeskond haldab Eesti suurimat elektri jaotusvõrku, suurt osa Eesti tänavavalgustusvõrgust, omab ja arendab nii kiiret internetivõrku kui ka kaasaegset elektriautode laadimisvõrku. Meie eesmärgiks on luua ja pakkuda kaasaegseid energia- ja sidelahendusi.