Praktika

Otsime uut energiat!

Tule kasva koos meiega, et muuta homset energiamaailma!
ALAJAAMADE PROJEKTEERIJA PRAKTIKA

Meie spetsialistid projekteerivad, testivad ja hooldavad kõrgepinge alajaamade automaatikat kolmes Balti riigis ja Soomes. Praktika käigus teed lähemat tutvust alajaamade primaar- ja sekundaarseadmetega. Sinu peamiseks ülesandeks on alajaamas olevate primaarseadmete valik ja paigutus.

Pakume sulle võimalust astuda esimesi erialaseid karjäärisamme koos oma ala tipptegijatega! Jagame sinuga ülevaadet Eesti suurima jaotusvõrgu igapäevastest töödest ja tegemistest. Saad panna proovile koolis omandatud teadmised. Toetame sind igal sammul ja kaasame toredatesse ühisettevõtmistesse. Osaluspraktika korral tasustame sinu panust vastavalt kokkuleppele.

Ootused sulle:

  • oled omandamas kõrgharidust, soovitavalt elektroenergeetika erialal;
  • sul on projekteerimistarkvara (CAD vms) kasutamise kogemus;
  • oled õpihimuline ja tahad arendada erialaseid praktilisi oskusi;
  • suhtled eesti keeles nii kõnes kui kirjas;

Meiega saad leiutada, kasvada ja käivitada!

Praktika algus ja kestus: kokkuleppel
Praktika asukoht: Tallinn

Tahad teada rohkem?

Sinu küsimustele vastab automaatika üksuse juht Andres Veskimeister e-posti aadressil [email protected] ja telefonil 53039304. Värbamisteekonna kohta jagab infot värbamise ja töösuhete partner Kaisa Maidla e-posti aadressil [email protected] ja telefonil 5205993.

Ootame sinu CV-d Eesti Energia kodulehe, CV-Online’i või CV Keskuse kaudu hiljemalt 16.10.2022.

Kogu meie energia inimese heaks!

Enefit Connect loob uutel tehnoloogiatel põhinevaid innovaatilisi energialahendusi. Võrkude kooshaldamise ja ettevõttesse koondunud inseneriteadmiste liitmisel tekib sünergia, millega suudame kasvatada klientidele loodavat lisandväärtust. Meie meeskond haldab Eesti suurimat elektri jaotusvõrku, suurt osa Eesti tänavavalgustusvõrgust, omab ja arendab nii kiiret internetivõrku kui ka kaasaegset elektriautode laadimisvõrku. Meie eesmärgiks on luua ja pakkuda kaasaegseid energia- ja sidelahendusi.