Praktika

Otsime uut energiat!

Alusta oma IT-alast karjääri Eesti Energias
LIITU IT LAUNCH PADIGA

Soovid koolis omandatud teadmised päris töösse rakendada ja astuda esimesed sammud oma unistuste karjääriteel? Kandideeri Eesti Energia IT launch padi! IT launch pad pakub võimalust erialaseks praktikaks, kasvamiseks ja arenemiseks. Toetame sind erialaste ambitsioonide elluviimisel!

IT launch pad on karjääriprogramm, mis pakub sulle IT-maailma avastamiseks karjääriredeli.

  • 4-6 kuud IT spetsialisti praktikant – saad praktilisi kogemusi kasutajatoe töös ning ülevaate erinevatest osakondadest ja IT-rollidest.
  • Kui oled praktikal edukas ja töö pakub päriselt huvi, saad jätkata keskmiselt 1 aasta I taseme IT nooremspetsialistina – arened tõeliseks spetsialistiks, kes orienteerub IT-teemades hästi ja pakub kasutajatele asjatundlikku tuge ning suurepärast kliendikogemust.
  • Kui koostöö sujub hästi ning oled valmis järgmisteks erialasteks sammudeks, kasvad keskmiselt 1 aasta II taseme IT spetsialistina – lahendad keerulisemaid pöördumisi ja vastutusrikkamaid ülesandeid. Saad varjutada eksperte erinevatest osakondadest, sul on võimalused koolitusteks ja enesearenguks. Need tegevused ja meie kogenud juhid aitavad sul teadlikult planeerida oma edasist karjääri ettevõttes. Selles rollis kujundad ise oma tuleviku eduloo.
Praktika käigus saad ülevaate tervest IT-osakonnast, mis koosneb ligi 300-st oma ala tegijast. Sul on võimalus lahendada lõppkasutaja riist- ja tarkvaralisi probleeme ning valmistada ette ning paigaldada digitaalse töökoha seadmeid. Tutvud erinevate rollide, tiimide ja projektidega, mis annavad ülevaate IT-maailma mitmekesistest võimalustest.

Tule kasva koos meiega, et muuta homset energiamaailma!

Pakume sulle võimalust leiutada, kasvada ja käivitada koos oma ala tipptegijatega! Jagame sinuga infotehnoloogia maailma teadmisi, anname võimaluse saada väärt kogemuse Eesti ühe suurima ettevõtte IT kasutajapöördumiste haldamisel. Avardame sinu silmaringi ning pakume inspireerivaid arenguvõimalusi. Toetame sind igal sammul ja kaasame toredatesse ühisettevõtmistesse. Ja seda kõike suurepärases töökeskkonnas koos parimate meeskonnakaaslastega!

Tasustame sinu panust vastavalt kokkuleppele.

Ootame sind pikisilmi praktikale, kui:

  • oled IT-eriala tudeng;
  • sul on tehnilist taipu ja sulle pakuvad suurt huvi IT-seadmed ja -tehnoloogiad;
  • oled uudishimulik, meisterlik suhtleja ja oskad kannatlikult juhendada;
  • suhtled vabalt eesti keeles ning heal tasemel vene ja inglise keeles;
  • sul on või on omandamisel B-kategooria juhiluba ning oled valmis tööalasteks sõitudeks.

Nõuanne silma paistmiseks! Too oma CVs välja projektid, organisatsioonid, hobid või tööampsud, millega oled seotud olnud.

Tunned IT launch padi vastu huvi, kuid sa ei vasta kõigile praktikakohale seatud ootustele? Võta meiega ühendust ja anna teada, miks võiksid just sina IT launch padi karjääriprogrammi sobida. Kasvame koos!

Praktika algus: 07.11.2022

Praktika asukoht: Tallinn

Tahad teada rohkem?

Sinu küsimustele vastab värbamise ja järelkasvu spetsialist Helerin aadressil helerin.pilden[email protected].

Ootame sinu CV-d meie kodulehe, CV-Online´i või CV Keskuse kaudu hiljemalt 11.10.2022.

IT launch pad – sinu võimalus IT-alaseks karjääriteekonnaks.

IT launch pad on Eesti Energia karjääriprogramm, mis pakub võimalust panna end koos teiste programmis osalejatega erialaselt proovile, omandada mitmekesiseid teadmisi ja saada laiemat ülevaadet põnevast IT-maailmast. IT launch padis saad panna aluse oma karjääriteele ning areneda sind kõnetaval suunal.