Praktika

Otsime uut energiat!

Tule kasva koos meiega, et muuta homset energiamaailma!
AUTOMAATIKU PRAKTIKA

Praktika käigus puutud kokku automaatikaseadmete hoolduse ja remondiga. Sinu igapäevasteks ülesanneteks on osaleda alajaamade releekaitse hooldustöödes, alajaamade telemehaanika testimises ja testprotokollide vormistamine.

Meiega koos saad:

võimaluse astuda esimesi erialaseid karjäärisamme koos oma ala tipptegijatega! Jagame Sinuga ülevaadet Eesti suurima jaotusvõrgu igapäevastest töödest ja tegemistest. Saad panna proovile koolis omandatud teadmised. Toetame sind igal sammul ja kaasame toredatesse ühisettevõtmistesse. Osaluspraktika korral tasustame Sinu panust vastavalt kokkuleppele.

Ootused sulle:

  • oled omandamas kutse- või kõrgharidust, soovitavalt elektroenergeetika või automaatika erialal
  • tahad omandada ja arendada praktilisi oskusi õpitud erialal
  • oled avatud ja koostöövalmis
  • suhtled eesti keeles nii kõnes kui kirjas
  • kasuks tuleb B-kategooria juhiluba

Praktika algus ja kestus: kokkuleppel

Kus? Praktika võimalikud asukohad: Tallinn, Jõhvi või Pärnu.

Tahad teada rohkem?

Sinu küsimustele vastab värbamise ja töösuhete partner Kaisa Maidla e-posti Kaisa.Maidla@energia.ee ja telefoni 5205993 teel.

Ootame sinu CV-d meie kodulehe kaudu 31.12.2021.

Enefit Connect loob uutel tehnoloogiatel põhinevaid innovaatilisi energialahendusi. Võrkude kooshaldamise ja ettevõttesse koondunud inseneriteadmiste liitmisel tekib sünergia, millega suudame kasvatada klientidele loodavat lisandväärtust. Meie meeskond haldab Eesti suurimat elektri jaotusvõrku, suurt osa Eesti tänavavalgustusvõrgust, omab ja arendab nii kiiret internetivõrku kui ka kaasaegset elektriautode laadimisvõrku. Meie eesmärgiks on luua ja pakkuda kaasaegseid energia- ja sidelahendusi.