Praktika

Otsime uut energiat!

Tule kasva koos meiega, et muuta homset energiamaailma!
ELEKTRIKU PRAKTIKA

Praktika annab sulle võimaluse osa saada meie elektrike ja spetsialistide igapäevatööst. Kaasame sind võrgu hooldustöödesse, rikete likvideerimisse, mõõtetöödesse, käidukorraldusse, defekteerimisse ja muudesse elektritöödesse.

Meiega koos saad:

võimaluse astuda esimesi erialaseid karjäärisamme koos oma ala tipptegijatega! Jagame Sinuga ülevaadet Eesti suurima jaotusvõrgu igapäevastest töödest ja tegemistest. Saad panna proovile koolis omandatud teadmised. Toetame sind igal sammul ja kaasame toredatesse ühisettevõtmistesse. Osaluspraktika korral tasustame Sinu panust vastavalt kokkuleppele.

Ootused sulle:

  • oled omandamas elektri või elektroenergeetika alast kutseharidust
  • tahad omandada ja arendada praktilisi oskusi õpitud erialal
  • oled avatud ja koostöövalmis
  • suhtled eesti keeles nii kõnes kui kirjas
  • kasuks tuleb B-kategooria juhiluba

Praktika algus ja kestus: kokkuleppel

Kus? Praktika võimalikud asukohad: Tallinn, Tartu, Jõhvi, Rakvere, Saaremaa, Pärnu ja Jõgeva.

Tahad teada rohkem?

Sinu küsimustele vastab Sinu küsimustele vastavad värbamise ja töösuhete partnerid Kaisa Maidla (Kaisa.Maidla@energia.ee, 5205993) ja Kadri Kilp (Kadri.Kilp@energia.ee, 53008367).

Ootame sinu CV-d meie kodulehe kaudu 24.10.2021.

Enefit Connect loob uutel tehnoloogiatel põhinevaid innovaatilisi energialahendusi. Võrkude kooshaldamise ja ettevõttesse koondunud inseneriteadmiste liitmisel tekib sünergia, millega suudame kasvatada klientidele loodavat lisandväärtust. Meie meeskond haldab Eesti suurimat elektri jaotusvõrku, suurt osa Eesti tänavavalgustusvõrgust, omab ja arendab nii kiiret internetivõrku kui ka kaasaegset elektriautode laadimisvõrku. Meie eesmärgiks on luua ja pakkuda kaasaegseid energia- ja sidelahendusi.