Praktika

Otsime uut energiat!

Alusta oma IT-alast karjääri Eesti Energias!
ITABI SPETSIALISTI PRAKTIKA

Sul on suur huvi IT seadmete ja tehnoloogiate vastu? Kui jah, siis kandideeri Eesti Energia ITabi spetsialisti praktikale.

Olen ITabi ja töökohalahenduste valdkonna tiimijuht Kristi-Viivika Aaslaid. Ootan oma meeskonda särasilmseid ja toimekaid ITabi praktikante aastaringselt, kelle käes ei ole ükski IT-seadmetega seonduv mure raketiteadus.

Praktika käigus saad hea kogemuse IT kasutajapöördumiste ja seadmete halduse protsesside erinevatest etappidest ning tegevustest. Sul on võimalus lahendada lõppkasutaja riist- ja tarkvaralisi probleeme, viia läbi IT seadmete inventuure ning valmistada ette seadmeid nii kasutamiseks kui mahakandmiseks.

Tule kasva koos meiega, et muuta homset energiamaailma!

Pakume sulle võimalust leiutada, kasvada ja käivitada koos oma ala tipptegijatega!
Jagame sinuga infotehnoloogia maailma teadmisi, anname võimaluse saada väärt kogemuse Eesti ühe suurima ettevõtte IT kasutajapöördumiste haldamisest. Toetame sind igal sammul ja kaasame toredatesse ühisettevõtmistesse. Pakume sulle lugematul hulgal suhtlust toredate klientidega ja avardame sinu silmaringi. Ja seda kõike suurepärases töökeskkonnas koos parimate meeskonnakaaslastega! Osaluspraktika puhul tasustame sinu panust vastavalt kokkuleppele.

Ootan sind pikisilmi praktikale, kui:

  • oled vähemalt teise kursuse IT-eriala tudeng;
  • sul on tehnilist taipu ja sulle pakuvad suurt huvi IT seadmed ja tehnoloogiad;
  • oled energiline ja õpihimuline;
  • oled meisterlik suhtleja ja oskad kannalikult juhendada;
  • suhtled vabalt eesti, vene ja inglise keeles;
  • sul on B-kategooria juhiluba ning oled valmis tööalasteks sõitudeks.

Praktika aeg: kokkuleppel.

Praktika asukoht: Tallinn.

Anname sulle suurepärase lähtekoha ja kogemustepagasi edasiseks karjääriteeks.

Tahad teada rohkem?

Sinu küsimustele vastab tiimijuht Kristi-Viivika Aaslaid aadressil Kristi.Aaslaid@energia.ee.

Kandideerimiseks saada oma CV esimesel võimalusel või hiljemalt 09.07.2021.

Kogu meie energia inimese heaks!

Eesti Energia ambitsioon on pakkuda klientidele kasulikke ja mugavaid energialahendusi ning toota ise energiat aina keskkonnasäästlikumalt. Oleme Baltikumi, Soome ja Poola elektri- ja gaasimüügi turgudel ning rahvusvahelisel vedelkütuste turul tegutsev ettevõte. Loome energialahendusi alates elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni uudsete müügi, klienditeenuse ja energiaga seotud lisateenusteni. Tegutseme eesmärgipäraselt energiamaailma arengu nimel ja kasutame võimalusi olla eestvedajaks rohkem mõjuga teemades.