Praktika

Otsime uut energiat!

Tule kasva koos meiega, et muuta homset energiamaailma!
SCADA SPETSIALISTI PRAKTIKA

Praktika käigus aitad kaasa uute kaugjuhitavate alajaamade ettevalmistamisel SCADA-s, andmebaaside koostamisel ning SCADA andmevigade parandamisel ja testimisel.

Pakume sulle

Ülevaadet Eesti suurima jaotusvõrgu igapäevastest töödest ja tegemistest! Jagame Sinuga teadmisi ja anname võimaluse olemasolevaid teadmisi rakendada. Toetame Sind igal sammul ja kaasame toredatesse ühisettevõtmistesse. Osaluspraktika puhul tasustame Sinu panust vastavalt kokkuleppele.

Ootused sulle

  • Omandad kõrgharidust soovituslikult energeetika valdkonnas.
  • Sul on energeetikast algteadmised.
  • Valdad heal tasemel eesti ja inglise keelt.
  • Sind iseloomustab hea suhtlemisoskus ja koostöö.

Meiega saad leiutada, kasvada ja käivitada!

Praktika algus ja kestus: kokkuleppel

Kus? Praktika asukoht: Tallinn

Tahad teada rohkem?

Sinu küsimustele vastab võrgusüsteemide halduse juhtivspetsialist Raimo Lilletai tel. 56 67 6826 või aadressil Raimo.Lilletai@enefit.ee..

Ootan Sinu CV-d Eesti Energia kodulehe, CV-Online’i või CV Keskuse kaudu hiljemalt 23.05.2021.

Kogu meie energia inimese heaks!

Enefit Connect loob uutel tehnoloogiatel põhinevaid innovaatilisi energialahendusi. Võrkude kooshaldamise ja ettevõttesse koondunud inseneriteadmiste liitmisel tekib sünergia, millega suudame kasvatada klientidele loodavat lisandväärtust. Meie meeskond haldab Eesti suurimat elektri jaotusvõrku, suurt osa Eesti tänavavalgustusvõrgust, omab ja arendab nii kiiret internetivõrku kui ka kaasaegset elektriautode laadimisvõrku. Meie eesmärgiks on luua ja pakkuda kaasaegseid energia- ja sidelahendusi.