Praktika

Otsime uut energiat!

Tule Eesti Energiasse praktikale!
FINANTSRISKIJUHTIMISE PRAKTIKA

Kui sul on huvi finantsturgude temaatika vastu, siis oled oodatud praktikale finantsriskijuhtimise osakonda, mis tegeleb finantsriskide monitoorimise, analüüsi ja juhtimisega Eesti Energia grupis.

Praktikandina on sinu peamiseks ülesandeks päringute tegemine andmebaasidest, andmete analüüs ja igapäevane raporteerimine. Samuti osaled raporteerimise automatiseerimisel. Teed tihedat koostööd oma meeskonnaliikmetega ning seeläbi õpid tundma, kuidas toimib finantsriskijuhtimine suures organisatsioonis.

Pakume sulle võimalust astuda esimesi erialaseid karjäärisamme koos oma ala spetsialistidega. Jagame sinuga finantsriski- ja tehnoloogiamaailma teadmisi ning anname põnevaid ülesandeid igapäevastes töösituatsioonides. Pakume paindlikku praktikaaega ja tasu tehtud töö eest.

Ootused sulle:

  • omandad kõrgharidust matemaatika, IT, majanduse või muul sarnasel erialal;
  • oskad SQL päringukeelt ning sul on oskus koodi kirjutada (R või Python). Kasuks tuleb Tableau tundmine. Oled ka Exceli vilunud kasutaja;
  • oled analüütilise mõtlemisega;
  • pead end kiireks õppijaks tehnilises valdkonnas, kuid sul on huvi ka ärimaailma ja finantsturgude ja -instrumentide vastu;
  • oskad eesti ja inglise keelt.

Tahad teada rohkem?

Sinu küsimustele vastab värbamise ja järelkasvu spetsialist Kaisa Maidla telefonil 52 05 993 ja aadressil kaisa.maidla@energia.ee.

Ootame sinu CV-d ja motivatsioonikirja CV-Online’i, CV Keskuse või meie kodulehe kaudu hiljemalt 04.11.2020.

Kogu meie energia inimese heaks!

Oleme Eesti riigile kuuluv rahvusvaheline energiaettevõte. Tegutseme Baltikumi, Soome, Rootsi ja Poola elektri- ja gaasimüügi turgudel ning rahvusvahelisel vedelkütuste turul. Loome energialahendusi alates elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni uudsete müügi, klienditeeninduse ja energiaga seotud lisateenusteni.