Praktika

Otsime uut energiat!

Tule Eesti Energia praktikale!
TURU- JA KREDIIDIRISKI ANALÜÜTIKU PRAKTIKA

Turu- ja krediidiriski analüütiku praktika käigus aitad kaasa krediidiriski mudelite väljatöötamisel, viid läbi mudeli välja töötamiseks vajalikku analüüsi ning tutvud üldiselt krediidiriskijuhtimise põhimõtetega, samuti osaled aktiivselt tururiskide ja tootehinnastamisega seotud andmeanalüüsis ning analüüsi tulemuse vormistad sisendiks IT-arendustele.

Pakume Sulle:

võimalust astuda esimesi erialaseid karjäärisamme koos oma ala tipptegijatega! Jagame Sinuga finantsriski- ja tehnoloogiamaailma teadmisi, anname vastutusrikkaid ja põnevaid ülesandeid igapäevastes töösituatsioonides, mis eeldavad head analüüsivõimet ja loovust tehniliste lahenduste väljatöötamiseks. Osaluspraktika puhul tasustame Sinu panust vastavalt kokkuleppele.

Ootused Sulle:

  • omandad kõrgharidust majanduse, finants või IT erialal ja Sul on väga hea õppeedukus
  • Sul on huvi matemaatilise analüüsi ja mudeldamise vastu
  • oled Exceli vilunud kasutaja ja valdad heal tasemel eesti ning inglise keelt
  • Sind iseloomustab avatud mõtlemine, proaktiivsus ning ambitsioon ennast teostada
  • Kasuks tuleb finantsmodelleerimise ja ökonomeetria ainete läbimine

Eesti Energias Sinust sõltub!

Praktika aeg on kokkuleppeline.

Praktikakoht on Tallinnas.

Tahad teada rohkem?

Sinu küsimustele vastab Sinu küsimustele vastab värbamise- ja järelkasvuspetsialist Natalja Prümmel emailil Natalja.Prummel@energia.ee.

Ootame Sinu CV-d hiljemalt 29.05.2020.

Eesti Energia on rahvusvaheline energiafirma ning Eesti suurim ja hinnatuim tööandja. Meil leiavad rakendust valdkonna tipptegijad. Ootame oma meeskonda juhte ja spetsialiste, kelle soov on panustada oma energiat ühiste eesmärkide saavutamisesse, tuues kasu nii ettevõttele, kliendile kui ka koostööpartneritele.