Praktika

Otsime uut energiat!

Kui keemisvaldkonna väljakutsed lähevad Sulle korda ja Sa sooviks katsetada omandatud kooliteadmisi reaalses keemialaboris, siis tule Enefit Energiatootmisesse keemiatehnoloogi praktikale!
KEEMIATEHNOLOOGI PRAKTIKA

Praktikal saad ülevaate, kuidas toimivad õlitootmise tehnoloogilised protsessid ja õli tootmine. Lisaks saad protsessiinseneri juhendamise all teostada lihtsamaid tehnoloogilisi tööülesandeid ja arvutusi.

Pakume Sulle:

võimalust astuda esimesi erialaseid karjäärisamme koos oma ala tipptegijatega! Jagame Sinuga tehnoloogiamaailma teadmisi, anname vastutusrikkaid ja põnevaid ülesandeid igapäevastes töösituatsioonides. Toetame Sind igal sammul ja kaasame toredatesse ühisettevõtmistesse. Osaluspraktika puhul tasustame Sinu panust vastavalt kokkuleppele.

Ootused Sulle:

  • Oled keemia või kütuste tehnoloogia vähemalt 2. õppeaasta tudeng, kes tunneb oma eriala vastu suurt huvi ning on hea õppeedukusega
  • Tead täpselt, et hea praktika paneb aluse edukale karjäärile
  • Sind iseloomustab avatud mõtlemine, proaktiivsus ning ambitsioon ennast teostada
  • Valdad väga heal tasemel eesti keelt ning suhtlustasemel vene keelt, inglise keele oskus tuleb kasuks

Eesti Energias Sinust sõltub!

Praktika aeg: kokkuleppel
Praktikakoht: Auvere

Tahad teada rohkem?

Sinu küsimustele vastab värbamise ja välisejärelkasvu juht Natalja Horohordina aadressil natalja.horohordina@energia.ee.

Ootame Sinu CV-d hiljemalt 30.03.2020.

Enefit Energiatootmine on Balti regiooni üks suurim elektrienergia tootja ning haldab maailma võimsamaid põlevkivil töötavaid elektrijaamu. Lisaks elektrienergiale toodab Narva linnale soojust ning müüb peamiselt teedeehituseks ja tsemendi valmistamisel kasutatavat põlevkivituhka.