Praktika

Otsime uut energiat!

Kui keemisvaldkonna väljakutsed lähevad Sulle korda ja Sa sooviks katsetada omandatud kooliteadmisi reaalses keemialaboris, siis tule meile praktikale Enefit Energiatootmisesse keemialaborandiks!
KEEMIALABORANDI PRAKTIKA

Laborandina on Sinu peamisteks ülesanneteks:

  • laboriseadmete igapäevaseks tööks ettevalmistamine;
  • proovide (vedelkütused, tahked kütused või kemovesi) ettevalmistamine ja analüüsi läbiviimine vastavuses kvaliteedistandarditele, proovide tulemuste vormistamine;
  • keemiaanalüüsi laborantide lihtsamate ülesannete täitmine.


Pakume Sulle:

võimalust astuda esimesi erialaseid karjäärisamme koos oma ala tipptegijatega! Jagame Sinuga tehnoloogiamaailma teadmisi, anname vastutusrikkaid ja põnevaid ülesandeid igapäevastes töösituatsioonides. Toetame Sind igal sammul ja kaasame toredatesse ühisettevõtmistesse. Osaluspraktika puhul tasustame Sinu panust vastavalt kokkuleppele.

Ootused Sulle:

  • Oled keemia või kütuste tehnoloogia vähemalt 2. õppeaasta tudeng, kes tunneb oma eriala vastu suurt huvi ning on hea õppeedukusega
  • Tead täpselt, et hea praktika paneb aluse edukale karjäärile
  • Sind iseloomustab avatud mõtlemine, proaktiivsus ning ambitsioon ennast teostada
  • Valdad heal tasemel eesti keelt ning suhtlustasemel vene keelt, inglise keele oskus tuleb kasuks

Eesti Energias Sinust sõltub!

Praktika aeg: kokkuleppel
Praktikakoht: Auvere

Tahad teada rohkem?

Sinu küsimustele vastab värbamise ja välisejärelkasvu juht Natalja Horohordina aadressil natalja.horohordina@energia.ee.

Ootame Sinu CV-d hiljemalt 10.04.2020.

Enefit Energiatootmine on Balti regiooni üks suurim elektrienergia tootja ning haldab maailma võimsamaid põlevkivil töötavaid elektrijaamu. Lisaks elektrienergiale toodab Narva linnale soojust ning müüb peamiselt teedeehituseks ja tsemendi valmistamisel kasutatavat põlevkivituhka.