Iseteenindus

Lähme koos tööle

Tutvume energiamaailmaga

Video vaatamiseks on vajalikud turunduslikud küpsised. Küpsiste õiguseid saad muuta küpsiste seadete all. Videot saad vaadata ka Youtube'i keskkonnas.

Kuidas toodetakse energiat?

Vajame elektrit ja soojust iga päev. Tänu elektrile põleb lambis tuli, töötavad arvutid, telekad, külmkapid ja muud seadmed. Kas oled aga mõelnud, kuidas elekter tekib? Või millisel viisil tekib tuppa soojus?

Vaata videost, milline näeb välja töö Iru soojuselektrijaamas, kus toodetakse prügist nii elektrit kui ka soojust!

Virtuaaltuurid

Tule virtuaaltuurile Iru elektrijaama

Toodame Iru elektrijaamas segaolmejäätmetest energiat. Oleme loonud põneva tuuri, kus saad külastada virtuaalselt Iru elektrijaama.

Lähen tuurile

Tule virtuaaltuurile Paldiski tuule- ja päikeseparki

Elektrit võib toota ka päikese abil. Uudista, kuidas see täpsemalt käib! Külasta virtuaalselt Paldiski tuule- ja päikeseparki.

Lähen tuurile

Tule virtuaaltuurile Enefit 280 tehasesse

Peale elektri ja soojuse toodame me ka vedelkütuseid. Külasta virtuaalselt Enefit 280 tehast ja vaata ise järele.

Lähen tuurile
Tarbi teadlikult

Pane oma prügi sorteerimise oskused proovile!

Eesti Energia töötab selle nimel, et olla oma tegevustes aina keskkonnasäästlikum. Igaüks meist saab panustada keskkonna hoidmisesse, seda läbi prügi liigiti kogumise.

Prügimäng

Tahad energiamaailma kohta veel teada saada?

Edumus School

Energiarahvas jagab hea meelega oma teadmisi! Oleme viinud läbi koolitunde erinevates koolides ja käinud õpetajatel abis. Energiakangelased on saanud end klassi ees proovile panna tänu Edumus Schoolile. Sinulgi on võimalus Edumuse tegevustest osa saada, läbides kursusi erinevatel erialadel.

Tutvun Edumus Schooliga

Enerhack energeetika huviring

Enerhack energeetika huviring tutvustab põnevat energeetika valdkonda läbi praktiliste ülesannete lahendamise. Lisaks käivad huviringis energeetikamaailma tutvustamas oma ala spetsialistid.

Tutvun energeetika huviringiga

Kuid võid hakata uudistama energeetika maailma ka kodust lahkumata. Enerhack blogi seletab lihtsalt, kaasahaaravalt ja ausalt, kuidas energiamaailm toimib. Kas sina tead, kui kiiresti lendab maailma kiireim elektrilennuk? Mine uudista Enerhack Blogis.

Energia avastuskeskus

Energiamaailm on lai ning avastamist jagub veel. Selleks, et energeetika valdkonna kohta rohkem teada saada ja teemadega ise silmast silma tutvuda, külasta Energia avastuskeskust!

PS! Seal on isegi planetaarium!

Tutvun avastuskeskusega

Avasta veel võimalusi energiamaailmaga tutvumiseks

Erinevad sooduspakkumised meie headelt partneritelt

Vaatan partnerpakkumisi

Seotud teemad

Ettevõttest

Loome energialahendusi alates elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, klienditeeninduse ja energiaga seotud lisateenusteni.

Vaatan lähemalt

Avasta ja õpi

Reaalteadusliku maailmavaate edendamine - selleks panustame projektidesse, mis äratavad, süvendavad ja hoiavad noortes huvi reaalainete vastu.

Vaatan lähemalt

Juhtimine ja struktuur

Meil on ambitsioon on olla eeskujuks kõikidele teistele Eesti ettevõtetele.

Vaatan lähemalt