Millist kasu saad mobiiliäpist?

Vaata lühiklippidest, kuidas meie mobiiliäpiga kodukuludelt kokku hoida ja kuidas mitut tarbimiskohta hallata.

Tarbi teadlikult

Äpp võimaldab tunnise täpsusega vaadata tarbitud energia hulka. Näiteks olles mõnel eelneval õhtul sauna teinud, saad tagantjärele hinnata, kui palju kasvas majapidamise energiatarve elektrikerise töötamise ajal.

Veelgi põhjalikumaks analüüsiks võid omavahel võrrelda ka pikemaid ajaperioode (nädal, kuu ja aasta). Näiteks saad siis aimu, kuidas on leibkonna suurenemine mõjutanud elektritarbimist.

Vähenda oma arveid

Rakendus kuvab Sulle järgmise päeva elektri börsihindasid. Planeerides oma tarbimist lähtuvalt reaalsetest hindadest, mõjutad otseselt oma elektriarvet. Mida suurem leibkond ja elamine, seda käegakatsutavam on säästliku tarbimise tulemus.

Muutuva paketi puhul saad äpist enim kasu, kui oled valinud hinnaarvestuse, mis toimub tunnipõhiselt.

Nutikad teavitused

Seadista endale äpis sobivad teavitused, et saaksid teada järgmise päeva elektrihindu ja juhtida oma tarbimist sobivate hindadega tundidele. Lisaks saadab äpp Sulle teate, kui Sinu elektritarbimine erineb oluliselt tavapärasest.

Arvete ja lepingute info

Lisaks tarbimisinfole näed mobiiliäpist ka oma elektrilepinguga seotud andmeid (pakett, hind jm), elektriarveid ning saad neid vajadusel mugavalt tasuda.

Vali, mida soovid näha

Kohanda avaleht endale käepäraseks: vali erinevate tööriistade ja vaadete hulgast need, mis on Sinu jaoks olulisimad ning mida soovid kohe näha. Näiteks omades mitut tarbimiskohta, saad nende tarbimisajalugu avalehel koos vaadata.

Sinu äri nutikas abimees

Äppi saad kasutada ka ärikliendina. Avalehel saad ühe pilguga kiire ülevaate kõigi tarbimiskohtade elektritarbimisest. Olgu tegemist kohviku, lillepoe, toidupoe või tehasega - tarbimisajalugu, targad teavitused ning arved on mugavalt Sinu nutiseadmes kogu aeg olemas.

Äriklient saab mobiiliäppi sisse logida vaid mobiil-ID-ga.

Laadi tasuta rakendus iOSi või Androidi nutiseadmele

Mobiiliäppi esimest korda kasutades või pärast uuenduste tegemist tuleb sisse logida kas oma isikukoodi ja viitenumbriga või mobiil-ID-ga. Edaspidi ei ole äppi avades sisselogimine vajalik – olete automaatselt sisselogitud.

Mobiiliäpi kasutustingimused (PDF, kehtivad alates 15.11.2017) »