Avaleht  »  Elekter »  Roheline energia » 

Roheline Energia

Näidake poolehoidu taastuvale energiale ja energiasäästlikule mõtteviisile ning valige Rohelise Energia elektritoode. Rohelise Energia tootmiseks kasutatakse 100% taastuvaid energiaallikaid, peamiselt päikese-, tuule- ja hüdroenergiat.

Rohelist Energiat kasutades jõuab elekter kliendini tavalise elektrivõrgu kaudu. Meie tagame, et elektrivõrgus on igal ajahetkel Rohelise Energia klientide tarbimismahule vastav hulk taastuvatest energiaallikatest toodetud elektrit.

Miks eelistada Rohelist Energiat?

Hoiate loodust ja säilitate puhta keskkonna tulevastele põlvedele

Rohelise Energia ostmisega mõjutate elektritootmise arengut, et ümbritsev keskkond oleks paremini hoitud ning olemasolevad loodusvarad otstarbekamalt kasutatud. Mida rohkem on Rohelise Energia kliente, seda suuremaks kasvab taastuvenergia osakaal elektritootmises ja seda vähem paiskub elektritootmisel õhku süsihappegaasi.

Toetate taastuvenergia tootjaid

Taastuvatest energiaallikatest elektri tootmine on oluline, kuna tagab riigile tugevuse ja sõltumatuse. Mida mitmekesisem ja hajutatum on elektritootmine, seda kindlamini on tagatud tarbijatele vajalik kogus elektrit. Rohelise Energia toodame kas ise või ostame teistelt elektritootjatelt Euroopas.

Olete teistele eeskujuks

Näitate, et puhas loodus on Teie jaoks oluline ja annate oma panuse selle hoidmisse. Vaata lähemalt videost »

Kuidas liituda?

Rohelise Energiaga ühinemine on lihtne. Selleks tuleb sõlmida elektrileping ja valida endale sobivast hinnapaketist Rohelise Energia variant. Elektrilepingu saate sõlmida, kui Teil on kehtiv võrguleping. Kiire ja mugav on elektrileping sõlmida meie e-teeninduses.

Rohelise Energia tüüptingimused »
Elektripakettidest lähemalt »

 

Liituda saavad kõik

Rohelise Energiaga saavad liituda kõik, kellel on kehtiv võrguleping või kellele võrgulepingu omanik on andnud volituse elektrilepingu sõlmimiseks.

Rendipindade kasutajad ja tarbijad, kes tarbivad elektrit majahaldusfirmade või piirkondliku elektrienergia vahendaja kaudu, saavad Rohelise Energiaga liituda vaid siis, kui on olemas eraldi elektriarvesti ning vahendaja on nõus kliendi üldisest tarbimisest välja lülitama.

Ärikliendina saate kasutada Rohelise Energia kaubamärki enda ettevõtte turundamisel

Lisaks teistele eelistele, saavad Rohelise Energiaga liitunud kliendid kasutada ka Rohelise Energia kaubamärki. Selleks on mitmeid võimalusi. Näiteks kaubamärgi kasutus toodete märgistamisel, müügimaterjalides, ettevõtte kodulehel aga ka hoonetel ja siseruumides.

Rohelise Energia kaubamärk

Rohelise Energia kaubamärki võib kasutada klient, kes on liitunud Rohelise Energiaga.

Kaubamärgi kasutamise juhend »
Rohelise Energia põhilogo »
Rohelise Energia alternatiivlogo »

Miks on Eesti Energia ärikliendid valinud Rohelise Energia?

Fortaco Estonia OÜ

Larissa Shabunova
Fortaco Estonia peadirektor
Soome aukonsul Ida-Virumaal

AS Kroonpress

Sander Jahilo
Keskkonnajuht

ERGO Insurance SE

Andres Konsap
Kindlustusdirektor

Telia

Raigo Neudorf
Meediasuhete juht

Akzo Nobel Baltics AS

Raivo Vasnu
Tootmisdirektor