Tule ja liitu meiega!
KÄIDUTEENUSE MÜÜGIHALDUR

Olen Kaupo Kallak ja juhin Eesti Energias elektri- ja gaasitööde üksust. Meie eesmärgiks on pakkuda oma klientidele kasulikke energialahendusi ja suurepärast kliendikogemust, muutes inimeste elu lihtsamaks, ohutumaks ja mugavamaks. Pakume klientidele veelgi paremat teenust ja soovime olla elektritöödes kliendi esimene valik.

Otsin oma meeskonda tegusat käiduteenuse müügihaldurit, kelle töö sisuks on elektripaigaldiste käiduteenuse aktiivne müük, otsides potentsiaalseid kliente ja tehes neile müügipakkumisi. Sõlmides lepinguid ja hallates käiduteenuste portfelli, pidades ülevaadet lepingute seisust ja vajalikest tegevustest. Lahendades käiduteenuse osutamise käigus tekkinud küsimusi, hoides kliendiga kontakti ja häid suhteid.

Töö sobib Sulle, kui:

  • Sul on energeetika või elektrialane haridus või oled seda omandamas;
  • Sulle meeldib inimestega suhelda ja oled hea läbirääkija;
  • Sul on varasem müügitöö kogemus;
  • oled hea organiseerimisvõimega;
  • Sa võtad vastu otsuseid ja vastutad oma töö eest;
  • Sul on B-kategooria juhiload.

Kasuks tuleb elektriala pädevustunnistuse olemasolu.

Kontor asub Tallinnas, Kadaka tee 63.

Miks tulla meile tööle?

Meie juures saad teha mitmekülgset ja vastutusrikast tööd. Oleme stabiilne ja usaldusväärne ettevõte, kus on toredad, asjatundlikud kolleegid. Kui oled spordihuviline, siis pakume Sulle soodsaid võimalusi sportimiseks läbi Eesti Energia spordiklubi.

Tahad teada rohkem?

Sinu küsimustele vastab elektri- ja gaasitööde juht Kaupo Kallak telefonil 5380 7244 või e-maili teel Kaupo.Kallak@energia.ee.

Ootame Sinu CV-d meie kodulehe, CV-Online’i või CV Keskuse kaudu hiljemalt 01.03.2020.

Eesti Energia on Läänemere elektri- ja gaasiturul ning rahvusvahelisel kütuseturul tegutsev energiatootja ja klientidele kasulike energialahenduste pakkuja. Klienditeenuste üksus tegeleb energiamüügi, energialahenduste ja -teenuste pakkumisega kuues Läänemere regiooni riigis: Eestis, Lätis, Leedus, Poolas, Soomes ja Rootsis. Üksuse eesmärk on pakkuda klientidele kasulikke energialahendusi ja suurepärast kliendikogemust.