Tule ja paku klientidele kasulikke energialahendusi!
MÜÜGIINSENER-PROJEKTIJUHT

Eesti Energia elektri- ja gaasitööde üksuse Põhja piirkond ootab oma meeskonnaga liituma müügiinseneri. Meie üksuse eesmärk on pakkuda klientidele kasulikke energialahendusi ja suurepärast kliendikogemust, muutes inimeste elu lihtsamaks, ohutumaks ja mugavamaks. Pakume klientidele veelgi paremat teenust ja soovime olla elektritöödes kliendi esimene valik.

Sinu tulevase töö eesmärk on elektritööde hinnapakkumiste koostamine ja alltöövõtjate töö korraldamine, olles projektijuhi rollis. Sa selgitad välja klientide vajadused ja ootused ning aitad seeläbi leida parima tehnilise lahenduse.

Ootame just Sind kandideerima, kui:

  • Sul on energeetika või elektrialane haridus või oled seda omandamas;
  • Sul on varasem müügitöö kogemus, soovitavalt tehnilises valdkonnas;
  • Sulle meeldib inimestega suhelda ja oled hea läbirääkimisoskusega;
  • Sa julged otsustada ja võtad tehtud töö eest ka vastutuse;
  • Sul on B-kategooria juhiload;
  • oskad väga hästi eesti keelt ja suhtlustasemel ka vene keelt.

Kasuks tuleb elektriala pädevustunnistuse olemasolu.

Töö tegemise asukoht Tallinn, Kadaka tee 63.

Miks meiega liituda?

Meil saad tegutseda Eesti suurimas energeetika ettevõttes, mis areneb kiiresti, pakkudes laialdast arengu- ja eneseteostuse võimalusi. Töötad igapäevaselt koos valdkonna kogenud tegijatega ja Sul ei saa kunagi igav olema – kõik Sinu kliendid ja objektid on ainulaadsed ning iga tööpäev vaheldusrikas. Oma energiavarusid saad laadida ettevõtte ühistel üritustel ja Eesti Energia spordiklubi kaudu.

Tahad teada rohkem?

Sinu küsimustele vastab vastab elektri- ja gaasitööde juht Kaupo Kallak telefonil 5380 7244 või e-maili teel Kaupo.Kallak@energia.ee.

Ootame Sinu CV-d meie kodulehe, CV-Online’i või CV Keskuse kaudu hiljemalt 01.03.2020.

Eesti Energia on Läänemere elektri- ja gaasiturul ning rahvusvahelisel kütuseturul tegutsev energiatootja ja klientidele kasulike energialahenduste pakkuja. Klienditeenuste üksus tegeleb energiamüügi, energialahenduste ja -teenuste pakkumisega kuues Läänemere regiooni riigis: Eestis, Lätis, Leedus, Poolas, Soomes ja Rootsis. Üksuse eesmärk on pakkuda klientidele kasulikke energialahendusi ja suurepärast kliendikogemust.