Tahad teha huvitavat tööd, mis loob väärtust kogu riigile!
ELEKTRITÖÖDE JUHATAJA

Eesti Energia elektri- ja gaasitööde üksuse Põhja piirkond ootab oma meeskonnaga liituma töödejuhatajat. Meie üksuse eesmärk on pakkuda klientidele kasulikke energialahendusi ja suurepärast kliendikogemust, muutes inimeste elu lihtsamaks, ohutumaks ja mugavamaks.

Värvatava ametikoha eesmärk on elektrikute töö korraldamine, töögraafikute koostamine, tööde kvaliteedi tagamine, alltöövõtjate ja klientidega suhtlemine.

Oled oodatud kandideerima, kui:

  • Sul on valdkonnakogemust (energeetika/elekter) vähemalt 3 aastat
  • Sul on omandatud elektrialane haridus
  • Sul on tehnilise meeskonna juhtimise kogemus
  • Sul on tehnilist taipu ja analüüsimise oskust
  • oled hea organiseerimisvõimega, iseseisev ja täpne
  • omad B-kategooria juhiluba
  • valdad väga heal tasemel eesti ning suhtlustasemel vene keelt

Miks tulla meile tööle? Tegutsed Eesti suurimas energeetika ettevõttes, mis areneb kiiresti pakkudes laialdast arengu- ja eneseteostuse võimalusi. Töötad igapäevaselt koos valdkonna kogenud tegijatega ja Sul ei saa kunagi olema igav – kõik Sinu kliendid ja objektid on ainulaadsed ning iga tööpäev vaheldusrikas. Sul on võimalus oma energiavarusid laadida ühistel üritustel ning Eesti Energia spordiklubi tegevuste kaudu.

Eesti Energias Sinust sõltub!

Sinu tööpiirkonnaks on Tallinn ja Harjumaa. Kontor asub Tallinnas, Kadaka tee 63.

Tahad teada rohkem?

Sinu küsimustele vastab Kaupo Kallak telefonil 53807244 või aadressil kaupo.kallak@energia.ee. Värbamisprotsessi kohta jagab infot värbamise ja järelkasvu spetsialist Karin Luukas aadressil karin.luukas@energia.ee.

Ootame Sinu CV-d meie kodulehe, CV-Online’i või CV Keskuse kaudu hiljemalt 17.02.2020.

Eesti Energia on rahvusvaheline energiafirma ning Eesti suurim ja hinnatuim tööandja. Meil leiavad rakendust valdkonna tipptegijad. Ootame oma meeskonda juhte ja spetsialiste, kelle soov on panustada oma energiat ühiste eesmärkide saavutamisesse, tuues kasu nii ettevõttele, kliendile kui ka koostööpartneritele.