Tule, aita kaevemahtusid mõõdistada!
MARKŠEIDERITÖÖLINE

Estonia kaevanduse markšeideriosakond ootab enda meeskonnaga liituma markšeideritöölist. Sinu tulevased peamised tööülesanded on kaevanduse markšeiderite abistamine mäetööde kaevemahtude mõõdistamisel.

Töö sobib just Sulle, kui:

  • Sa ei pelga maa all töötamist;
  • täidad ülesandeid täpselt palutud juhendamise alusel;
  • oled koostööaldis ja hea suhtleja, sest töid teostad alati koos markšeideriga;
  • Sul on B-kategooria juhiluba;
  • Sul on maaaluste tööde jaoks sobiv füüsiline vorm.


Meie juures on Sul võimalus teha tõeliselt vastutusrikast ja ainulaadset tööd, Sinu ümber on toetav ja sõbralik kollektiiv. Saad liituda ettevõtte spordiklubiga ja treenida soodatel tingimustel paljudes sportimiskohtades.
Töökoht asub Väike-Pungerja külas, Alutaguse vallas.

Ära oota, vaid pane oma CV märksõnaga "markšeideritööline" kohe teele, sest konkurss lõpetatakse sobiva kandidaadi leidmisel.

Tahad teada rohkem?

Sinu küsimustele vastab maršeideriosakonna juhataja Irina Gaissina e-mailil Irina.Gaissina@energia.ee või telefonil 5814 2096.

Kandideerimiseks saada palun oma CV meie kodulehe kaudu või värbamise ja järelkasvupetsialist Riine Urbalale e-mailil Riine.Urbala@energia.ee hiljemalt 20.11.2019.

Enefit Kaevandused tegeleb põlevkivi kaevandamisega Estonia kaevanduses ja Narva karjääris. Kaevanduste juurde kuulub ka logistikaettevõte, kelle eesmärgiks on tagada põlevkivi tarne õiges koguses, õigel ajal ning õige kalorsusega nii elektrijaamadesse kui ka õlitööstusesse. Säästva ja jätkusuutliku kaevandamise eesmärgil suuname põlevkivi rikastamisjääke ehitusmaterjalide tootmisesse ja teedeehitusse.