Soovid, et Sinu tööl oleks mõju? Tule, aita arendada kaasaegseid energialahendusi!
JAVA ARENDAJA

Energeetikasektor areneb välkkiirusel ja iga päev on tervitamas mõni uus idee, kuidas äri efektiivsemaks ja klientide elu paremaks muuta. Meie IT tiim on juba päris suur – ligi 250 spetsialisti, kuid otsime lisajõude, kes aitaksid kõik need ideed reaalsuseks teha. Kui sõna “energia” paneb Sinu südame kiiremini põksuma, siis loe edasi!

Sinu ülesandeks on Javapõhiste rakenduste arendamine. Kuulud meeskonda, kelle ülesanne on kujundada meie äri ja energeetika tulevikku! Tööpõli on väga mitmekesine! Paeluvad Sind energiakauplemise algoritmid, targa võrgu lahendused või hoopis klientidele suunatud projektid? Leiame Sulle sobiva.

Me väärtustame pühendumust oma tööle ja standardite olulisust koodi kvaliteedis. Avatud meel ja ausus on oluline igapäeva osa.

Sinu tööülesannete hulka kuulub arendamine, testimine, code review ja erinevate süsteemide integreerimine.

Miks just seda pakkumist kaaluda?

Sinu tööl on päriselt mõju. Kui elekter kaoks mõneks tunniks, siis kuidas mõjutaks see Sind? Tahaksid aidata meil neid süsteeme arendada, et seda ei juhtuks?

Sul on oluline osa meie transformatsioonis. Selle aasta alguses alustasime agiilset transformatsiooni ja teeme sellega uut IT-d. Vajame häid tegijaid, kes viiksid meie kvaliteedi, kiiruse ja teadmised uuele tasemele.

Teed olulist asja. Panustad inimeste jaoks ühe olulisema ressursi ehk energeetika arendamisse.

Sinu töö tulemused on nähtavad. Sinu loodud arendusi kasutatakse nii tootmises, energiakaubanduses, võrgulahendustes kui ka klientide poolt meie kõikidel koduturgudel.

Tule meie meeskonda, kui:

  • Sul on kogemusi Java Back-End arenduses;
  • tunned SOAP ja REST põhiseid teenuseid;
  • oled arendanud Javascripti põhiseid kasutajaliideseid (REACT’i tundmine tuleb kasuks);
  • Sinu kood on kaetud automaattestidega;
  • Sinu töövõtetes on olulisel kohal Code Review’d.


Värbame hetkel mitmetesse meeskondadesse. Võta meiega ühendust!

Töökoht asub Tallinnas või Tartus.

Eesti Energias Sinust sõltub!

Tahad teada rohkem?

Sinu küsimustele vastab osakonnajuhataja Andri Vanem e-maili teel Andri.Vanem@energia.ee.

Ootame Sinu CV-d hiljemalt 15.11.2019.

Eesti Energia on rahvusvaheline energiafirma ning Eesti suurim ja hinnatuim tööandja. Meil leiavad rakendust valdkonna tipptegijad. Ootame oma meeskonda inimesi, kelle soov on panustada oma energiat ühiste eesmärkide saavutamisesse, tuues kasu nii ettevõttele, kliendile kui ka koostööpartneritele.